„The LEGO® NINJAGO® Movie Video Game” za darmo do 22 maja!

Poczuj moc wojownika ninja w grze LEGO NINJAGO Film Gra Wideo! Wciel się w ulubione postacie i pomóż im obronić swoją wyspę przed zakusami złego Lorda Garmadona – teraz za darmo na PS4, Xboxa i w Steamie.

LEGO® NINJAGO® Movie - Gra wideo

Opanuj umiejętności ninja i skacz wyżej niż inni, biegaj po ścianach i walcz z przeciwnikami Ninjago, aby zdobywać nowe poziomy postaci i pogłębiać swoją wiedzę na temat sztuk walki. Tylko w tej grze znajdziesz 8 pełnych przygód i niebezpieczeństw lokalizacji znanych z filmu. W każdej z nich znajduje się także unikatowe dojo wyzwań. Dostępne są także mapy bitewne dla maksymalnie czterech graczy, które będą doskonałym miejscem starć między znajomymi i członkami rodziny!

Do 22 maja 2020 roku wszyscy fani filmu animowanego z serii NINJAGO, i nie tylko, mogą pobrać bezpłatnie grę LEGO NINJAGO Film Gra Wideo na swój komputer lub konsolę Playstation/Xbox.

Możesz wcielić się w Lloyda, Jay, Kai, Cole’a, Zane’a, Nya i Mistrza Wu i obronić swoją wyspę przed zakusami złego Lorda Garmadona oraz jego Armii Rekinów. W grze jest także opcja bitwy ze znajomymi.

Gra została wydana w 2017 roku przez Warner Bros. Interactive Entertainment‬ i w polskim sklepie PlayStation Store oraz Xbox Live poza promocją kosztuje 249 zł. Warto więc się pośpieszyć i przypisać ten tytuł do biblioteki swojego konta w wybranym sklepie! Poniżej znajdziesz linki do sklepów! 

Zobacz zwiastun gry:

Pobierz grę LEGO® NINJAGO® Movie – Gra wideo

Gra dostępna za darmo do 22 maja 2020 roku

Playstation Store
Playstation Store

Pobierz bezpłatnie na konsolę Playstation 4

Sprawdź
Xbox Live
Xbox Live

Pobierz bezpłatnie na konsolę Xbox One

Steam
Steam

Pobierz bezpłatnie na komputer z systemem Windows

źródło: PlayStation Store