Przewodnik grania w Pokémon GO w domu – już wkrótce!

W grze mobilnej „Pokémon GO” pojawi się już wkrótce nowa sekcja „Graj w domu”, w której dowiesz się wszystkiego na temat rozgrywek i funkcji bez wychodzenia z domu.

Play at Home - Pokemon GO

Wszędzie jest przygoda! Nawet gdy grasz w zaciszu własnego domu, w Pokémon GO jest wiele do zrobienia. Nadchodząca sekcja Graj w domu (oryg. Play at Home), która wkrótce dostępna będzie z poziomu menu Poké Ball, będzie źródłem informacji o wszystkich funkcjach, które umożliwiają grę z indywidualnymi ustawieniami, gdziekolwiek jesteś. Przed wydaniem Play at Home będzie ona dostępna na stronie Pokémon GO. Sekcja Play at Home będzie początkowo obejmowała sześć kategorii: Catch, Gift, Battle, Research, Buddy i Style.

Dzięki nim będziesz mógł wziąć udział w szybkim kursie przypominającym i objaśniającym wszystkich funkcji, takich jak używanie Kadzideł i ozdabianie swojego awatara Trenera przedmiotami ze sklepu Stylów. Będziesz mógł także dowiedzieć się wszystkiego o najnowszych aktualizacjach, takich jak codzienne dodatkowe zadanie Field Research bez obracania PokéStopów i jak rozpocząć bitwę trenerów za pomocą kodu QR.

Możesz korzystać ze wszystkich funkcji wyszczególnionych w Play at Home, gdziekolwiek możesz grać. Twórcy mają nadzieję, że ten przewodnik pomoże graczom, pozostającym w domu z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19), kontynuować przygody z grą Pokémon GO.

Może Cię zainteresować również:

Podczas gry w Pokémon GO pamiętaj o swoim otoczeniu i postępuj zgodnie z wytycznymi lokalnych służb ds. zdrowia. Nadchodzące wydarzenia w grze mogą ulec zmianie w związku z dynamicznie rozwijająca się sytuacją na świecie!

źródło: Pokémon GO Live