„Szybkie Polowanie 3” dla szybko odbierających paczki z Paczkomatów!

Odbierz paczkę do 2 godzin, zrób miejsce i zgarnij podwójną nagrodę – 90 dni do TIDAL Premium za darmo oraz bon 50 zł na zakupy w eobuwie.pl!

Paczkomaty – Szybkie Polowanie 3

Dotychczasowe edycje Szybkiego Polowania spotkały się z dużym entuzjazmem użytkowników Paczkomatów, dlatego InPost postanowił kontynuować tę akcję, jednocześnie podwajając nagrody! Startuje Szybkie Polowanie 3 – akcja, w której zamawiający przesyłki do Paczkomatów motywowani są do szybkiego odbioru paczek, a tym samym do zrobienia miejsca w skrytce innym zamawiającym.

Od czwartku 14 maja 2020 roku możecie wziąć w trzeciej edycji i zgarnąć, tym razem aż dwie nagrody! Do zdobycia jest 90 dni bezpłatnego okresu próbnego subskrypcji w serwisie streamingowym TIDAL Premium dla nowych użytkowników oraz bon 50 zł do wykorzystania w sklepie online na eobuwie.pl przy zakupach powyżej 200 zł.

Szybkie Polowanie 3 to kontynuacja akcji, w której InPost przekonuje, że warto odbierać paczki od razu. Szybki odbiór z Paczkomatu to większa szansa na to, że swoje przesyłki szybciej otrzymają również inni odbiorcy.

Może Cię zainteresować także:

Jak wziąć udział w Szybkim Polowaniu 3?

Promocja trwa od 14 do 22 maja 2020 roku.

  1. Dostajesz powiadomienie o tym, że Twoja paczka została doręczona do Paczkomatu. 
  2. Odbierasz ją do 2 godzin od otrzymania powiadomienia.
  3. Rejestrujesz numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl
  4. Otrzymujesz nagrody, czyli:
    • 90 dni do TIDAL Premium za darmo
    • oraz bon 50 zł na zakupy w eobuwie.pl.

Nie zwlekaj z odbiorem, #ZróbMiejsce w Paczkomacie i zgarnij nagrody! Bon 50 zł do eobuwie.pl możesz wykorzystać przy zakupach powyżej 200 zł.  Aby wykorzystać 90 dni do serwisu streamingowego TIDAL Premium za darmo musisz zarejestrować się jako nowy użytkownik. 

Paczkę z Paczkomatu najszybciej i bezpiecznie odbierzesz korzystając z aplikacji InPost Mobile. Pobierzesz ją wyłącznie z oficjalnych sklepów Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie akcji (PDF).

źródło: InPost