Odbierz 60 minut do UE w ramach #HappyFridays od T-Mobile

W tym tygodniu operator komórkowy T-Mobile Polska przygotował darmowe minuty oraz SMS-y do Unii Europejskiej!

T-Mobile Happy Fridays 15-17 maja 2020 r.

Połączenia telefoniczne to ostatnio jedna z najbezpieczniejszych form kontaktu pozwalających na podtrzymanie relacji z najbliższymi, ale także sprawne komunikowanie się w sferze zawodowej. Klienci T-Mobile, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, będą mogli wykorzystać 60 darmowych minut, aby rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną w obrębie Unii Europejskiej. Minuty można także wymienić na bezpłatne SMS-y ważne przez 30 dni. Prezent będzie czekał na użytkowników w aplikacji „Mój T-Mobile” od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja 2020 r. do końca dnia.

Cotygodniowa inicjatywa T-Mobile, skierowana do klientów operatora, cieszy się dużą popularnością. Od momentu wprowadzenia rządowych ograniczeń związanych z COVID-19 firma oferuje użytkownikom darmowe paczki internetu.

Z bezpłatnych pakietów danych udostępnianych podczas Happy Fridays w samym tylko kwietniu skorzystano blisko 2 miliony razy, a od początku roku klienci T-Mobile pobrali już ponad 4,5 mln prezentów, wśród których znajdowały się – oprócz paczek GB – m.in. vouchery na urządzenia w sklepie internetowym operatora.

Może Cie zainteresować:

W jaki sposób aktywować bonus?

Osoby zainteresowane dodatkiem mogą odebrać go od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Bezpłatne 60 minut lub SMS-y na 30 dni do krajów Unii Europejskiej zostaną aktywowane w ciągu 72 godzin od momentu włączenia promocji w aplikacji.

Oferta jest dostępna zarówno dla klientów korzystających z abonamentu w T-Mobile, jak i dla użytkowników ofert MIX oraz na kartę.

Więcej informacji o akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie akcji.

źródło: T-Mobile Polska