„Jakdojade” pokaże teraz natężenie ruchu na przystankach!

W najnowszej wersji aplikacji mobilnej „Jakdojade” dodano nową funkcję, która ułatwi bezpieczne podróżowanie w czasie epidemii COVID-19.

Natężenie ruchu w aplikacji mobilnej „Jakdojade”

Po wyszukaniu trasy w aplikacji mobilnej Jakdojade użytkownicy będą informowani o natężeniu ruchu na przystanku początkowym w podziale godzinowym, co umożliwi zaplanowanie podróży w taki sposób, aby uniknąć tłoku. Nowa funkcja będzie prezentowała zarówno natężenie ruchu w czasie rzeczywistym, jak i prognozę na podstawie danych historycznych. Użytkownicy w prosty i przejrzysty sposób mogą sprawdzić, jak wygląda ruch na przystankach w poszczególnych porach dnia.

Funkcja jest całkowicie darmowa i dostępna we wszystkich miastach, w których działa aplikacja – w wersji na systemach Android oraz iOS.

Jakdojade od wielu lat pomaga użytkownikom dotrzeć do celu. Obecna sytuacja spowodowała konieczność unikania tłoków i dystansu społecznego, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych userów, stworzyliśmy funkcję, która pomoże im zaplanować czas podróży w oparciu o natężenie ruchu na przystankach – podsumowuje Bartosz Burek, CEO City-nav, właściciela aplikacji Jakdojade.

Aplikacja Jakdojade jest dostępna w ponad 40 miastach w Polsce. Oprócz wyszukania trasy, czy sprawdzenia natężenia ruchu, użytkownicy mają także możliwość bezkontaktowego zakupu biletów na przejazdy komunikacją miejską.

Apkę pobierzesz ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Jakdojade