OPPO wpiera Posiłek dla seniora

Firma OPPO wspiera Grupę Warszawa we wspaniałej akcji #PosiłekDlaSeniora, przekazując telefony aby ułatwić komunikację i logistykę projektu.

OPPO wspiera #PosiłekDlaSeniora

OPPO czynnie angażuje się we wsparcie inicjatyw wspierających społeczność cierpiącą w związku z pandemią koronawirusa. W ostatni czasie firma przekazała blisko 190 smartfonów dla podopiecznych 24 świetlic środowiskowych, 50 smartfonów w inicjatywie #ZdolniZdalni, a teraz wspiera lokalną inicjatywę warszawskiej grupy gastronomicznej – Grupy Warszawa w ich akcji #PosiłekDlaSeniora. Smartfony OPPO trafią do rosnącej grupy kierowców, którzy – realizując setki dostaw dziennie – muszą być w stałym kontakcie.

Dziś dostawy realizowane są na terenie Warszawy i Wrocławia, za chwilę akcja obejmie Trójmiasto i kolejne miasta.

W ramach akcji, codziennie pod drzwi Seniorów dostarczane są zestawy 4 zbilansowanych posiłków składających się ze śniadania, zupy, dania głównego oraz podwieczorku, a – stworzony przez Grupę Warszawa program – jest szansą na pomoc nie tylko seniorom, ale także pracownikom gastronomii.

W akcję zaangażowali się znani ambasadorzy, jak: Ola Domańska, Maja Bohosiewicz, What Anna Wears czy Ania Lewandowska i Kasia Dziurska.

Zbiórka funduszy na potrzebę akcji realizowana jest w serwisie zrzutka (kliknij poniższy przycisk, aby przejść na stronę akcji):

źródło: OPPO Polska