„Boulder Dash” na smartfony to powrót do gry sprzed lat!

Gra mobilna Boulder Dash® – 30th Anniversary™ przywraca starych bohaterów – Rockforda, Crystal i innych, w nowych, ekscytujących wyzwaniach w legendarnej łamigłówce akcji w nowej odsłonie!

Boulder Dash 30th Anniversary

Jeśli mieliście Commodore 64 to na pewno pamiętasz Boulder Dasha i zbieranie ukrytych pomiędzy kamieniami diamentów! Teraz, po 30 latach możesz ponownie przekopywać się przez spektakularne jaskinie z elementami 3D ale tym razem w grze mobilnej. Musimy ponownie unikać spadających głazów, zbierać cenne klejnoty (diamenty) i strzec się nikczemnych wrogów spotkanych po drodze. W Boulder Dash® – 30th Anniversary™ odkryjesz skrzynie skarbów z rzadkimi przedmiotami kolekcjonerskimi i potężnymi wzmocnieniami. Ponad 280 ekscytujących poziomów, ponad 12 nowych, wspaniałych światów i 10 grywalnych postaci.

Boulder Dash – 30th Anniversary to prawdopodobnie najlepsza gra z serii w swojej 30-letniej historii. Pierwszy tytuł Boulder Dash® został stworzony przez Petera Liepę i Chrisa Graya ponad 30 lat temu i opublikowany przez First Star Software w 1984 roku.

Boulder Dash® – 30th Anniversary to pierwsza i jedyna gra mobilna z serii Boulder Dash zawierająca świat premium zaprojektowany przez Petera Liepę i drugi przez Chrisa Graya.

Tytuł zapewnia klasyczną mechanikę i funkcje rozgrywki oryginalnej gry Boulder Dash, wprowadzając jednocześnie ekscytujące nowe elementy. Wśród nich nowość! ruch po przekątnej, który otwiera nowe i intrygujące łamigłówki, tworząc zupełnie inny i organiczny wygląd jaskiń.

Sprawdź oficjalny zwiastun wideo:

Najważniejsze cechy gry Boulder Dash® – 30th Anniversary

 • 280 zupełnie nowych poziomów z zaawansowaną fizyką,
 • 12 nieznanych dotąd światów z nowymi stworzeniami w animacji 3D,
 • nowe wielobarwne kombinacje klejnotów, skrzynie skarbów, rzadkie przedmioty kolekcjonerskie i spektakularne ulepszenia,
 • świat premium stworzony według legendy gier wideo, Petera Liepy, który stworzył pierwowzór tej gry 30 lat temu, z 20 najbardziej oszałamiającymi poziomami,
 • graj jako Rockford lub odblokuj 9 innych grywalnych postaci męskich i żeńskich, w tym Crystal!
 • darmowe spiny do zdobywania nagród,
 • dodano obsługę kontrolerów, w tym 8BitDo NES30,
 • rywalizuj z przyjaciółmi na Facebooku, aby osiągać wysokie wyniki,
 • wsparcie dla Game Center (osiągnięcia i tabele wyników),
 • po raz pierwszy gra Boulder Dash umożliwia ruch po skosie!
 • gra dostępna w językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, polskim i rosyjskim.

Boulder Dash – 30th Anniversary został wyróżniony jako „Najlepsza nowa gra” i „Najlepsza nowa aktualizacja” w ponad 75 krajach na całym świecie i wciąż zyskuje świetne recenzje!

Kadr z gry mobilnej „Boulder Dash 30th Anniversary”

Jeżeli nie znasz tytułu sprzed 30 lat, pora poznać jej nową odsłonę na urządzenia z systemami Android i iOS. Grę pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Boulder Dash® is a trademark of BBG Entertainment GmbH