Empik Music to nowa usługa streamingowa w Polsce

Wystartowała polska aplikacja streamingowa Empik Music, dzięki której użytkownicy będą mogli słuchać muzyki na własnych zasadach.

Usługa i aplikacja mobilna Empik Music

Do słuchania muzyki na własnych zasadach zachęca Empik, który wkracza właśnie na szybko rozwijający się rynek streamingu z nową aplikacją Empik Music. Usługa zapewnia dostęp do milionów utworów polskich i zagranicznych wykonawców, tysięcy tekstów piosenek oraz muzycznych inspiracji od największych gwiazd i ekspertów. Co wtorek swoją autorską playlistę „To co lubię w moim klubie” będzie prezentował Wojciech Mann. Znajdziemy tam także muzyczne inspiracje z cyklu #tomigra m.in. od sanah, PRO8L3M czy Roksany Węgiel. Użytkownicy Empik Premium zyskują dostęp do aplikacji na 2 miesiące za darmo.

#tomigra

Empik od kilkudziesięciu lat bacznie obserwuje zmieniające się trendy w branży muzycznej i jako ekspert promuje początkujących artystów i wspiera znane głosy. Jednocześnie jest firmą technologiczną z sukcesem operującą w środowisku e-commerce i aplikacji mobilnych. Teraz odważnie wkracza w nowy segment rynku i wprowadza do oferty usługę streamingu muzyki. 

Nowa aplikacja Empik Music, dostępna do pobrania na telefony z systemem Android i iOS, pozwala cieszyć się muzyką na własnych zasadach, zapewniając nieograniczony dostęp do milionów utworów. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów, wybrane opcje abonamentu można opłacać także stacjonarnie w kasie salonów Empik, bez konieczności podpinania karty.

Może Cię zainteresować także:

Empik Music ułatwia odkrywanie nowych brzmień. Słuchacze mogą zaufać doświadczeniu muzycznych ekspertów Empiku lub sprawdzić ekskluzywne playlisty przygotowane przez autorytety świata kultury, sztuki i literatury oraz znane postaci polskiego showbiznesu.

Cechy aplikacji Empik Music

Z okazji premiery w aplikacji autorskie playlisty przygotowali m.in. sanah, Roksana Węgiel, PRO8L3M, Viki Gabor i wielu innych artystów. Co więcej, legendarny Wojciech Mann przez kilka pierwszych tygodni będzie prezentował nową odsłonę swojej autorskiej, ekskluzywnej playlisty „To co lubię w moim klubie”. – Trochę bez ładu i składu, ale za to wybór tego, co mi się podoba – zapowiada dziennikarz.

Tak Wojciech Mann zapowiada swoją playlistę:

Wojciech Mann zapowiada Empik Music

Każdy użytkownik może zbudować własną bibliotekę ulubionych artystów, albumów i piosenek oraz zestawiać rozmaite gatunki, układając spersonalizowane składanki. Katalog aplikacji zawiera kilka milionów utworów i jest stale rozszerzany – każdego dnia dodawana jest nowa muzyka.

Ulubione kompilacje piosenek można importować także z innych platform streamingowych. Fanom lip-sync i karaoke z pewnością spodoba się dostęp do pełnych tekstów tysięcy piosenek w czasie ich odtwarzania. Muzycznej wolności nie ograniczy brak internetu – aplikacja będzie dostępna również offline. Wystarczy wcześniej pobrać do pamięci telefonu wybrane utwory, albumy lub playlisty.

Jeszcze więcej muzyki od Empiku

Stali klienci Empiku mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Kupując produkt w kategorii Muzyka na Empik.com, otrzymają dedykowane rekomendacje muzyczne stworzone na podstawie historii zakupów. 

System zaproponuje m.in. kolejne albumy możliwe do dodania w sekcji Moja Muzyka w aplikacji Empik Music. Korzystanie z wielu różnych produktów Empiku będzie teraz jeszcze prostsze, ponieważ do logowania na wszystkie platformy wystarczą te same dane.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Empik Music

W standardowym pakiecie 1-miesięcznym pierwsze 30 dni użytkowania aplikacji jest bezpłatne. Oprócz tego Empik oferuje możliwość wyboru pakietów na 3-, 6- i 12-miesięcy, które można wykupić także w stacjonarnych salonach Empik – w tym wypadku nie jest konieczne łączenie konta w aplikacji z kartą kredytową. 

Abonenci Empik Premium zyskują więcej! 

Obecni i nowi użytkownicy usługi mogą aktywować aplikację Empik Music aż na 2 miesiące za darmo. Warto pamiętać, że do tego grona wciąż można dołączyć bezpłatnie na okres 60 dni, w ramach trwającej aż do odwołania promocji.

Najważniejsze funkcje aplikacji Empic Music:

  • miliony utworów w jednym miejscu od największych światowych wytwórni oraz setek zagranicznych i polskich wytwórni niezależnych,
  • nowości i odkrycia, najgorętsze premiery i wiele innych muzycznych wydarzeń,
  • playlisty i rekomendacje stworzone przez znane postacie polskiego świata kultury i ekspertów Empiku śledzących od wielu lat polski rynek muzyczny – sprawdź, co polecają znawcy i Twoi ulubieni artyści,
  • informacje o koncertach, wydarzeniach i spotkaniach z artystami,
  • proste tworzenie własnych katalogów ulubionych artystów, albumów i utworów w sekcji Moja Muzyka,
  • tryb offline umożliwiający słuchanie albumów i playlist wcześniej pobranych w aplikacji, 
  • wygoda i intuicyjność obsługi, szybkie wyszukiwanie Twoich ulubionych artystów, albumów i utworów,
  • teksty piosenek towarzyszące wielu utworom,
  • importowanie playlist z innych serwisów streamingowych,
  • logowanie do serwisu kontem empik.com oraz synchronizacja z historią zakupów z empik.com – dodawanie albumów i utworów zakupionych w empik.com do konta Empik Music.

Ile kosztuje dostęp do Empik Music?

Dostęp do Empik Music można uzyskać bezpłatnie przez 60 dni za darmo w ramach usługi Empik Premium – po tym okresie zostanie włączona cykliczna płatność kartą 19,99 zł co miesiąc.

Można wypróbować usługę przez 30 dni za darmo – później miesięczna subskrypcja kosztuje 19,99 zł. W każdej chwili można zrezygnować z usługi.

Można wykupić od razu oferty okresowe na 3, 6 i 12 miesięcy, dzięki czemu można zapłacić mniej, niż płacąc co miesiąc stałą kwotę:

3 mies.

59,97 zł

Płatność jednorazowa dowolną metodą płatności. 19,99 zł miesięcznie.

6 mies.

104,99 zł

Płatność jednorazowa dowolną metodą płatności. 17,50 zł miesięcznie.

12 mies.

199,99 zł

Płatność jednorazowa dowolną metodą płatności. 16,67 zł miesięcznie.

Pobierz aplikację mobilną Empik Music na smartfona z systemamiOS lub Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Szczegóły znajdziesz na oficjalnej stronie usługi pod adresem:  empik.com/music.

źródło: Empik