To już 15. numer magazynu „Netfilm” – także w e-wydaniu

W trzecim w 2020 roku numerze (15. już z kolei) magazynu „Netfilm” jak zwykle recenzje i opisy ponad 140 filmów i seriali dostępnych w ofercie Netfliksa, HBO GO, Amazon Prime Video i Apple TV+.

Netfilm nr 15. (3/2020)

Kolejny numer magazynu „Netfilm” trafił dzisiaj do sprzedaży. Od zeszłego miesiąca można go kupić już nie tylko w formie papierowej w kioskach, ale także w formie e-wydania w sklepach z prasą elektroniczną. Wśród majowo-czerwcowych premier na największą uwagę według redaktorów pisma zasługują m.in. netfliksowe Kierunek: noc, The Eddy, „Hollywood”, Dark 3, Perry Mason oraz Snowpiercer. Oczywiście znajdziecie także jak zawsze mnóstwo recenzji i rekomendacji seriali i filmów z dostępnych w Polsce platform streamingowych.

W tym numerze przeczytasz recenzje głośnych produkcji z ostatnich miesięcy, jak Kalifat, Fauda 3, Dom z papieru 4, Freud, Opowieści z Pętli, Unorthodox, Zadzwoń do Saula 5, Westworld 3, Devs, Genialna przyjaciółka 2 i  wielu innych.

Jak zawsze redakcja wybrała 10 najlepszych seriali, które w najbliższych tygodniach koniecznie trzeba zobaczyć. W tym numerze to między innymi seria filmów z bohaterami Marvela (m.in. Avengers).

W przewodniku po zasobach platform streamingowych znajdziesz uporządkowane gatunkami polecane seriale według gatunków: dla dzieci, komedie, filmy i seriale sensacyjne, horrory, science fiction, fantasy, najlepsze dokumenty i dramaty. Na liście znajduje się aż 70 pozycji – to spore ułatwienie dla poszukujących ciekawych tytułów do obejrzenia podczas akcji #ZostańWDomu.

Serialowe zabytki (Netfilm 3/2020)

W stałej kolumnie „ludzie i wydarzenia” przybliżono sylwetki Sophii Lillis, (To nie jest OK i Ostre przedmioty) i Aaron Paul, który jest dobrze znany z kultowego Breaking Bad.

TOP 10 tytułów (Netfilm 3/2020)

W 15. numerze magazynu Netfilm przeczytacie także m.in. Robinie (Titans), slasherach (W lesie dziś nie zaśnie nikt), serialowych klasykach (Rzym, Prawo ulicy, Rodzina Soprano oraz filmach i serialach o pandemiach.

źródło: Netfilm