Darmowe 10 GB w Orange do końca maja!

Operator komórkowy Orange uruchamia kolejny, darmowy pakiet 10 GB dla klientów ofert na abonament oraz na kartę a także 9 GB w nju mobile.

10 GB internetu mobilnego za darmo w Orange na cały kwiecień!

Jeżeli korzystasz z usług na abonament lub na kartę w Orange, to w maju możesz skorzystać po raz kolejny z darmowego pakietu 10 GB, który będzie ważny do końca miesiąca. Dodatkowa paczka internetu mobilnego z pewnością się przyda, aby kontaktować się z przyjaciółmi, rodziną lub znajomymi z pracy. Niezależnie od tego czy wykonujesz pracę zdalną, uczysz się z domu, warto zgarnąć gigabajty.

Kto może skorzystać z promocji?

To już trzecia akcja z darmową paczką internetu, po tym jak po wybuchu epidemii koronawirusa operator podarował klientom 10 GB w marcu, a później w kwietniu tego roku. Jeżeli skorzystałeś z poprzednich ofert, to i tak możesz aktywować ją po raz 3.

Każdy klient indywidualny i biznesowy, korzystający z głosowych ofert na abonament oraz prepaid Orange. Z promocji wyłączeni są użytkownicy Orange Flex oraz nju mobile. Jednak w nju mobile można skorzystać z pakietu 9 GB, który również będzie do wykorzystania przez cały maj.

Jak aktywować bezpłatny pakiet 10 GB w Orange i 9 GB w nju mobile na maj?

  • Pakiet w Orange jest ważny w Polsce do 31 maja 2020 roku.
  • W nju mobile pakiet ważny będzie przez 31 dni od momentu aktywacji – aktywacja musi nastąpić maksymalnie do 31 maja. Z darmowego pakietu możesz skorzystać dwukrotnie, również jeżeli korzystałeś z niego w kwietniu.

Wystarczy wysłać bezpłatny SMS (szczegóły aktywacji poniżej). Aktywacja nastąpi najpóźniej w 24 godziny od wysłania SMS-a, ale zwykle trwa to znacznie szybciej.

Co musisz zrobić?

AKTYWACJA W ORANGE
wyślij SMS pod numer 80820 o treści:

10GB

pakiet ważny do 31 maja 2020 roku

AKTYWACJA W NJU MOBILE
wyślij SMS pod numer 80955 (abonament) lub 80855 (na kartę) o treści:

START

pakiet ważny przez 31 dni od włączenia

źródło: Orange Polska