The Jockbox – co znajdziesz w pudełku?

Gdy rozwiązuje się kolejne zagadki i majstruje przy tytułowym pudełku, trudno oprzeć się wrażeniu, że poznanie jego zawartości może nie wyjść nam na dobre.

Gra mobilna The Jockbox

The Jackbox jest tytułem dość… osobliwym. Intrygujący klimat tej emocjonującej gry logicznej jest potęgowany przez przeczucie, że tuż pod powierzchnią czai się coś niepokojącego. Kto wie — być może urządzenie zostało opętane przez jakąś mroczną, złowrogą siłę… Rozgrywka opiera się na zabawie z tajemniczymi zdobionymi pudełkami — na ich ścianach znajdziemy łamigłówki sprawdzające m.in. naszą pamięć, wyczucie czasu, świadomość przestrzeni czy umiejętność liczenia.Aby poradzić sobie z zagadkami w The Jackbox, musisz spojrzeć na problem z każdej strony.

Jedyne, co łączy ze sobą wszystkie zagadki, to fakt, że ich rozwiązania nie są oczywiste, a za wskazówkę służą tylko świecące krawędzie pudełka, symbolizujące Twoje postępy.

Przy trudniejszych łamigłówkach rozważ skorzystanie z dodatkowych podpowiedzi. Czasem lepiej schować dumę do kieszeni, a jeśli będziesz szukać rozwiązania zbyt długo, czeka Cię przyprawiające o ciarki spotkanie z klaunem.

Zobacz także:

Życzliwa rada: The Jackbox nie jest grą dla osób z natury bojaźliwych. Gdy głowisz się nad łamigłówkami, światła wokół Ciebie zaczynają migotać, na ekranie pojawiają się upiorne drwiny, a samo pudełko gwałtownie podskakuje. Czy ze środka chce się uwolnić coś niedobrego? O tym przekonają się tylko najdzielniejsi.

Obejrzyj oficjalny zwiastun gry The Jockbox:

Grę „The Jockbox” pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska