5 GB za darmo na majówkę w T-Mobile

Od 30 kwietnia do 3 maja 2020 r. (do końca dnia) klienci T-Mobile mogą skorzystać z bezpłatnego pakietu 5 GB do wykorzystania!

5 GB za darmo dla klientów T-Mobile na majówkę 2020

Przedłużony weekend majowy już na horyzoncie, więc oczekiwanie na cotygodniowy odpoczynek będzie tym razem nieco krótsze. Dlatego też już w ten czwartek, 30 kwietnia, T-Mobile udostępni swoim klientom indywidualnym bezpłatny pakiet 5 GB, aby mogli przygotować się na majówkę, np. organizując wideokonferencję z przyjaciółmi lub ciesząc się nowościami dostępnymi na platformach VOD w domowym zaciszu. Bonus będzie można tradycyjnie odebrać w aplikacji Mój T-Mobile. 

Kolejny darmowy pakiet, dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, przeznaczony jest dla klientów indywidualnych T-Mobile, czyli użytkowników posiadających abonament, oferty MIX lub „Na kartę”.

Wyjątkowo w tym tygodniu bonusowe 5 GB czeka na użytkowników w aplikacji Mój T-Mobile już od czwartku 30 kwietnia. Przez 4 dni, do niedzieli 3 maja (do końca dnia), można zlecić aktywację tego pakietu, a następnie w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania darmowej paczki danych. Klienci ofert „Na kartę” oraz MIX mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów przez tydzień, zaś abonenci – do momentu wystawienia kolejnej faktury. 

Sprawdź również:

Sprawdź dodatkowe informacje dotyczące trwającej od kilku miesięcy akcji Happy Fridays.

źródło: T-Mobile Polska