W maju PlayStation Plus udostępnia za darmo gry o wartości 338 zł

Subskrybenci PlayStation Plus będą mogli pobrać w maju dwa ciekawe tytuły za darmo: „Farming Simulator 19” oraz „Cities: Skylines – edycja PlayStation 4”.

PS Plus (maj 2020)

Członkowie subskrybcji PlayStation Plus już mogą szykować miejsce na kolejne nowe tytułu, które otrzymają bezpłatnie w ramach wykupionego abonamentu. W maju 2020 roku czeka na nich jedyny w swoim rodzaju symulator farmy Farming Simulator 19 z udoskonaloną grafiką i najbardziej realistyczną symulację gospodarstwa oraz wielopoziomowa symulacja Cities: Skylines – edycja PlayStation 4 pozwalająca się wcielić w rolę gospodarza wielkiego miasta. 

Farming Simulator 19

Poznaj życie współczesnego rolnika, uprawiając ziemię w dwóch amerykańskich i jednej europejskiej lokalizacji, z których każda ma własne warunki terenowe i uprawne.

Korzystaj z ponad 300 autentycznych pojazdów i urządzeń rolniczych, mierząc się z wyzwaniami, jakie stawia udane – od opieki nad inwentarzem przez zbiory i sprzedaż plonów. Szukając inspiracji, możesz też odwiedzać gospodarstwa innych graczy online.

Cities: Skylines – edycja PlayStation 4

Stwórz swoje wymarzone miasto i podziwiaj, jak maleńka społeczność rozkwita w zapierającą dech metropolię pełną lotnisk, drapaczy chmur i tysięcy obywateli.

Wciel się w rolę burmistrza swojego miasta i staw czoła wyzwaniom związanym z ekonomią, opieką zdrowotną, ochroną porządku publicznego, edukacją i wieloma innymi sprawami. Co uda Ci się stworzyć? Zasnutą smogiem rewolucję przemysłową czy relaksującą utopię zasilaną energią odnawialną?

Wciąż jeszcze możesz pobrac kwietniowe hity – zanim pojawia się nowe tytuły w maju!

źródło: PlayStation Plus