Polska gra „Hotel Renovator” w Global Top Wishlist na Steamie

Wrocławskie studio deweloperskie The Dust oznajmiło, że produkcja „Hotel Renovator” znalazła się na Global Top Wishlist platformy Steam.

Hotel Renovator

Hotel Renovator, to produkcja nawiązująca mechanikami do znanej i lubianej produkcji „House Flipper”. Tym razem jednak nie będziemy zajmować się domami, a hotelami, które musimy wyremontować, urządzić i przyjąć gości. W grze oprócz standardowego remontowania budynku pojawi się również szeroki aspekt ekonomiczny.

W produkcji The Dust stawia przed graczem nie lada wyzwanie, oprócz remontu będziemy musieli zadbać również o rentowność naszych działań i opinie gości,  inaczej czeka nas stagnacja i powolny rozwój, a przecież każdy hotelarz marzy o pięciu gwiazdkach.

Studio planuje wydanie gry w IV kwartale 2020 roku. Na dostępnej stronie w serwisie Steam „Hotel Renovator” można dodać do swojej wishlisty i śledzić postępy produkcji.

Zobacz oficjalny zwiastun gry:

https://youtu.be/jDZJVVJ4PMw

Przeczytaj także:


O spółce:

The Dust SA jest producentem i wydawcą gier. Spółka intensywnie rozwija produkcję gier własnych. Aktualnie pracuje nad grą osadzoną w świecie „Cyklu Inkwizytorskiego” na motywach twórczości Jacka Piekary oraz nad własnymi autorskimi symulatorami. Zgodnie ze strategią na lata 2019-2021 zamierza wydawać 5 gier rocznie. Uzupełnienie działalności The Dust stanowi oferta szerokiej gamy narzędzi w obszarze advergamingu, tworzenie projektów z wykorzystaniem technologii AR i VR oraz produkcji gier mobilnych na zlecenie. Spółka i jej produkcje zdobyły wiele istotnych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Effie Awards, Golden Arrow, Mobile Trends Awards, Impactor. The Dust S.A. od kwietnia 2018 roku jest notowana na rynku NewConnect.