INEA także oferuje szybki internet dla nauczycieli za 1 zł!

Sieć INEA podobnie jak UPC dołącza do inicjatywy Ministerstwa Cyfryzacji, aby zaoferować nauczycielom szybki internet za złotówkę miesięcznie przez pół roku.

Internet dla nauczycieli w INEA

Dostawca internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center INEA przygotował specjalną ofertę dla dwóch tysięcy nauczycieli. Dzięki niej – nawet przez pół roku – będą mogli korzystać z szybkiego internetu, a zapłacą za to 1 zł miesięcznie! Od pierwszego dnia zawieszenia zajęć w szkołach Ministerstwo Cyfryzacji stara się ułatwiać zdalną edukację.

Uruchomiono portal www.gov.pl/zdalnelekcje, przeznaczono 186 milionów złotych na dofinansowanie zakupu laptopów oraz organizowane są akcje mające ułatwić nauczycielom komunikację z uczniami.

Oferta firmy INEA jest skierowana do dwóch tysięcy nauczycieli i obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. To oznacza, że do tego dnia można się na nią zdecydować. Obowiązuje przez pół roku od podpisania umowy. Dotyczy osób, które mieszkają w zasięgu otwartej sieci światłowodowej udostępnianej pod marką Fiberhost, budowanej w ramach m.in. Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które wcześniej nie były klientami INEA. Umowa zawierana jest na 24 miesiące z możliwością jej wypowiedzenia – bez konsekwencji – w okresie do sześciu miesięcy. W tym czasie szybki internet  (1Gb/s) będzie udostępniany zainteresowanym nauczycielom za 1 zł miesięcznie.

źródło: Ministerstwo cyfryzacji