Gra „Peaky Blinders: Mastermind” już latem 2020

„Peaky Blinders: Mastermind” to nowa gra logiczno-przygodowa oparta na sławnym serialu BBC i Netflixa, w którą zagramy latem tego roku!

Peaky Blinders: Mastermind - gra na podstawie serialu

Nowa gra logiczno-przygodowa Peaky Blinders: Mastermind oparta jest na obsypanym nagrodami serialu Netfliksa. Pokierujemy w niej losami głównych bohaterów, realizując skomplikowane plany, wymagające doskonałego wyczucia czasu. Premiera tego tytułu zaplanowana została na tegoroczne lato i będzie dostępny komputery przez platformę Steam oraz na konsole PlayStation 4, Xbox One a także na Nintendo Switch.

Akcja gry toczy się przed wydarzeniami pierwszego sezonu serialu. Trafimy do Birmingham, miasta zmagającego się z pokłosiem Wielkiej Wojny, i wcielimy się w przyszłego szefa gangu rodziny Shelby. Pokierujemy działaniami gangu jako Tommy, a naszym zadaniem będzie wytropienie ludzi stojących za spiskiem przeciwko rodzinie Shelby.

Tytuł gry odnosi się do umiejętności Tommy’ego, który potrafi rozgrywać w myślach złożone scenariusze. Będziemy musieli wykorzystać jego wybitny umysł i talent przywódcy, aby sprawnie posterować poczynaniami członków rodziny: Tommym, Arthurem, Polly i resztą. Staniemy się mózgiem operacji – dowolnie przesuwając linię czasu każdej postaci w celu doskonałego skoordynowania ich działań.

Będziemy mogli uzyskać najwyższe noty za rozwiązywanie zawiłych łamigłówek w wyznaczonym czasie, strategicznie korzystając z talentów postaci – oczywiście pozostając w ukryciu.

Zwiastun gry:

Oficjalny zwiastun gry „Peaky Blinders: Mastermind”

Najważniejsze cechy gry „Peaky Blinders: Mastermind”

 • GRA WIERNA SERIALOWI TELEWIZYJNEMU
  Graj Tommym, Arthurem, Polly, Johnem, Adą oraz Finnem w znanych Ci lokacjach, takich jak pub Garnizon, jard Charliego Stronga, siedziba rodziny Shelby i innych.
 • TOMMY SIĘGA PO WŁADZĘ
  Gdy człowiek Peaky Blinders zostaje wplątany w morderstwo chińskiego dilera opium, Tommy musi odkryć prawdę. Decyzja po decyzji staje się genialnym liderem gangu.
 • STAŃ SIĘ MÓZGIEM CAŁEJ OPERACJI
  Wykorzystaj intelekt Tommy’ego, aby opracowywać złożone scenariusze wydarzeń, przejmując kontrolę nad członkami rodziny Shelby.
 • WŁADAJ NAD CZASEM
  Działania każdej postaci są automatycznie zapisywane na linii czasu, którą możesz dowolnie resetować i przewijać do przodu lub tyłu, aby w Twoim planie nie pozostała żadna luka.
 • SKRYTOŚĆ I STRATEGIA
  Misje są coraz trudniejsze, a zadania trzeba wykonać skrycie w wyznaczonym czasie. Dobierz właściwe postacie i umiejętności, aby skoordynować i wprowadzić w życie plan doskonały.

Gameplay

OPIS DOTYCZĄCY TREŚCI DLA DOROSŁYCH
Producenci opisują te treści w następujący sposób: Ta nawiązuje do przemocy, wulgarnego języka i narkotyków.

źródło: Steam