Nowa reklama iPhone’a SE 2. gen. – „The Opening”

Apple wydało nową reklamę telewizyjną swojego najnowszego iPhone’a SE drugiej generacji, w której celebruje moment rozpakowania smartfona…

Kadr z reklamy iPhone'a SE (2020) – The Opening

Brytyjski oddział Apple’a udostępniła nową 30-sekundową reklamę telefonu iPhone SE drugiej generacji, której sprzedaż oficjalnie rozpoczęła się od piątku 24 kwietnia 2020 roku. Smartfon został zapowiedziany w zeszłym tygodniu – wtedy tez ruszyła przedsprzedaż. iPhone SE (2020) ma ten sam wygląd co iPhone 8 , w tym 4,7-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 750 x 1334 pikseli. Działa w oldschoolowym formacie 16:9 i nie ma wycięcia, kamery TrueDepth ani identyfikatora twarzy Face ID, zamiast tego wyposażony jest w skaner linii papilarnych Touch ID.

Jeśli podoba Ci się dźwięk zdejmowanej folii ochronnej z nowego telefonu, to ta reklama jest dla Ciebie!

W iPhonie SE z 2020 roku Apple użyło procesora A13 Bionic (7 nm TSMC), przenosi 8,5 miliarda tranzystorów i jest tym samym potężnym komponentem, który służy do sterowania całą rodziną iPhone’a 11. Apple również uznało za stosowne, aby zwiększyć pamięć telefonu o 50% z 2 GB pamięci RAM do 3 GB, a także ulepszyło pojedynczy aparat 12MP z tyłu (ISP). Smartfon dostępny w kolorze białym, czarnym i (PRODUCT)RED. Oferowany jest z 64 GB, 128 GB i 256 GB pamięci na dane.

Sprawdź również:

Nowa 30-sekundowa reklama, którą Brytyjczycy i Amerykanie z pewnością zobaczą w telewizji jest zatytułowane The Opening (Otwarcie). Bohaterem klipu jest mężczyzna, który właśnie otrzymał swój iPhone SE i jest gotowy go rozpakować. Klęcząc na kolanach przed stołem robi trochę miejsca, odsuwając wszystko ze stołu.

Dramatycznie otwiera pudełko i spoconymi rękami (widać, jak wyciera je w spodnie) zdejmuje plastikową folię ochronną. W spocie widać także kolejną zmianę wprowadzoną przez Apple’a w iPhonie SE (2020) – przesunięcie kultowego logo Apple na środek tylnego panelu podobnie jak serii iPhone’a 11. A reklama kończy się nowym hasłem: „Dużo miłości. Mniej do wydania”.

Teraz czekamy na premierę flagowej serii iPhone 12, która jako pierwsza wśród sprzętu Apple’a zaoferuje wsparcie dla łączności 5G. Mówi się, że tej jesieni zostaną wydane cztery nowe modele iPhone’a, w tym 5,4-calowy iPhone 12, 6,1-calowy iPhone 12 Plus, 6,1-calowy iPhone 12 Pro i 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max. Wszystkie cztery modele będą zasilane przez bardziej wydajny i energooszczędny mikroukład 5 nm A14 Bionic i wszystkie cztery mają obsługiwać zarówno sieci sub-6GHz, jak i mmWave 5G.

Nowe telefony iPhone 12 mają być też wzorowane na wyglądzie iPhone’a 5s z ramką ze stali nierdzewnej. Standardowe modele będą miały konfigurację z dwoma kamerami z tyłu (12 MP Wide, 12MP Ultra-Wide) i powinniśmy zobaczyć konfigurację z czterema kamerami w modelach „Pro”. iPhone 12 Pro Max może być wyposażony w stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika zamiast optycznej stabilizacji obrazu (OIS) do kręcenia filmów bez wstrząsów. Nowa technologia stabilizuje czujnik aparatu, a OIS stabilizuje obiektyw aparatu.

[źródło: Apple via iPhoneHacks]