„Scoob!” to kolejny film, który zamiast w kinie obejrzymy w domu

Najnowszy film pt. „Scoob!” od Warner Bros. zamiast do kin od razu trafi na platformy streamingowe do wypożyczenia lub zakupu już 15 maja 2020 roku.

„Scoobs” od Warner Bros.

Mimo wiadomości, że niektóre rządy stanowe zezwalają na ponowne otwarcie kin, to Warner Bros. zdecydował się wydać swój najnowszy fil pt. Scoob! po raz pierwszy od razu do obejrzenia z domu. Firma Universal, będąca własnością firmy Comcast, była pierwszym studiem, które przeszło na nową formę dystrybucji nowości kinowych, wydając na początku tego miesiąca film Trolls World Tour w wysokiej jakości wideo na żądanie (VOD).

Podczas gdy Trolls są dostępne jest tylko w opcji do wypożyczenia za 20 USD, Warner udostępni animowaną produkcję na 48-godzinny wynajem w cenie 20 USD lub zakup za 25 USD w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie od 15 maja 2020 roku.

Nie wiadomo, czy animacja szybko trafi do serwisu HBO Max, który właśnie ogłosił datę premiery, ale do tej pory Disney wykorzystywał Disney+ w ramach kilku przyspieszonych wydań streamingowych. Artemis Fowl będzie miał swoją premierę w serwisie jeszcze w tym roku. Jest to drugie domowe wydanie, które pojawiło się szybciej po tym jak koronawirus zatrzyał ludzi w domach.

Może Cię zainteresowac także:

Obejrzyj zwiastun filmu „Scoobs”:

[źródło: Engadget via Warner Bros.]