„White Line” twórcy „Domu z papieru” od 15 maja!

Zobacz zwiastun najnowszego serialu pt. „White Line” napisany przez twórcę „Domu z papieru” – premiera w serwisie Netflix w połowie maja.

„White LINES” - serial oryginalny NETFLIX (2020)

Serwis Netflix opublikował zwiastun nadchodzącego serialu kryminalnego zatytułowanego White Lines, który pojawi się na ekranie od 15 maja 2020 roku. Jest to serial twórcy Domu z papieru (Álex Pina) i producentów The Crown – czyli jednych z najpopularnieszych obecnie seriali serwisu Netflix. Najnowsza produkcja składa się z dziesięciu 60-minutowych odcinków.

Za scenariusz odpowiada w całości Álex Pina (Dom z papieru), a producentami są Chris Croucher, Andy Harries i Sharon Hughff ze studia Left Bank Pictures odpowiedzialnego za serial The Crown.

W serialu wystąpiły także znani z innych produkcji aktorzy, między innymi: Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki), Marta Milans (Przystań), Juan Diego Botto (Dobre zachowanie), Nuno Lopes (Święty Jerzy), Daniel Mays (Line of Duty), Laurence Fox (Wiktoria) i Angela Griffin (Turn Up Charlie).

O Bella Ibiza… o czym jest serial kryminalny „White Lines”?

Dwadzieścia lat po tajemniczym zniknięciu na Ibizie legendarnego DJ-a z Manchesteru zostaje odkryte jego ciało. Kiedy jego siostra powraca na piękną hiszpańską wyspę, aby dowiedzieć się, co się stało, jej śledztwo prowadzi ją przez ekscytujący świat klubów tanecznych, kłamstw i zatuszowań, zmuszając ją do konfrontacji z ciemniejszymi stronami swojej osoby w miejscu, w którym ludzie żyją na krawędzi.

Jednym słowem czeka nas tajemnicza podróż po ciemnych zakątkach imprezowej Ibizy, gdzie sex, narkotyki i tajemnicze kontakty przeplatają się z kryminalną historią sprzed lat.

Zapowiada się ciekawie, oto zwiastun serialu „White Lines”:

Czy powtórzy sukces La Casa de Papel? Przekonamy się, gdy serial pojawi się 15 maja w serwisie Netflix.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

[źródło: Netflix]