Wypożyczaj filmy na VOD.pl i płać BLIKIEM z 10-proc. rabatem

Serwis z filmami VOD.pl wraz z BLIKIEM zorganizował kolejną promocję na tańsze seanse – tym razem 10% zniżki przy płatności BLIKIEM.

10% zniżki na seanse w VOD.pl przy płatności BLIKIEM

W najnowszej promocji mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy serwisu vod.pl, którzy dokonają w nim płatności wykorzystując w tym celu formę płatności BLIK. Promocja. podobnie jak wcześniejsze edycje polega na udzieleniu rabatu w wysokości 10% od ceny wypożyczenia płatnych filmów dostępnych w serwisie Premium. Rabat zostanie naliczony po wybraniu jako formy płatności BLIK.

Promocja jest prowadzona na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Zniżkami będą objęte tylko wybrane filmy dostępne, przy czym organizator zastrzega możliwość wykluczenia z zakresu promocji do 15 % filmów dostępnych w serwisie VOD.

Promocja trwa od 22 kwietnia 2020 roku do 22 maja 2020 roku lub do wyczerpania puli wartości zniżek wynoszącej łącznie 60 000 zł. Wyczerpanie puli zniżek przed upływem terminu promocji (22.05.2020) będzie oznaczał wcześniejsze zakończenie akcji. Organizator poinformuje wcześniej o wyczerpaniu puli zniżek.

Może Cię zainteresować także:

Jak skorzystać z promocji BLIKA w Vod.pl?

Jak skorzystać z promocji na filmy w VOD.pl przy płatności BLIKIEM?
  1. Wejdź na vod.pl i wybierz film, który Cie interesuje i jest objęty promocją.
  2. Zaloguj się na swoje konto lub załóż nowe.
  3. Wybierz formę płatności BLIKIEM – rabat 10% naliczy się automatycznie.
  4. Wygeneruj kod BLIK, wpisz go na stronie i zatwierdź transakcję w telefonie.
  5. Możesz wziąć przekąskę i zacząć seans.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji.

[źródło: BLIK]