Wydrukuj sobie karciankę Cards Against Humanity za darmo!

Teraz nowa rodzinna edycja karcianki „Cards Against Humanity: Family Edition” jest dostępna całkowicie za darmo – jedyne co musisz zrobić to wydrukować karty!

Cards Against Humanity: Family Edition

Popularna gra karciana Cards Against Humanity: Family Edition trafia teraz na stół bezpłatnie w nowej rodzinnej edycji. Nowa część gry miała pierwotnie trafić do sprzedaży jesienią 2020 roku, ale zdecydowano się udostępnić ją za darmo do pobrania przez każdego ze strony internetowej. Taką decyzję podjęto ze względu na panującą pandemię i konieczność zachowania dystansu społecznego, który zatrzymał rodziny w domu w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Cards Against Humanity jest znana z niedorzecznej rozgrywki dla dorosłych, ale najnowsza wersja Family Edition jest odpowiednia także dla dzieci! Sprawdź oficjalną stronę Cards Against Humanity, aby pobrać bezpłatną grę w formacie PDF.

Przejdź na stronę Cards Against Humanity (link znajdziesz w boksie poniżej), aby pobrać i wydrukować bezpłatną wersję Cards Against Humanity: Family Edition. Nie musisz podawać żadnych informacji aby pobrać grę, pomimo, że pojawia się pole umożliwiające wprowadzenie adresu e-mail, aby firma mogła się z Tobą skontaktować po wydaniu wersji detalicznej.

Zanim jednak dojdziesz do plików PDF musisz wyrazić 2 bardzo istotne zgody, które cytuję poniżej:

  • Wyrażam zgodę na pozostanie w domu, chyba że wyjście na zewnątrz jest absolutnie konieczne podczas pandemii koronawirusa.
  • Nawet jeśli nasz głup**waty (użyłem zdecydowanie lżejszego tłumaczenia) prezydent powie nam, abyśmy zrobili coś głupiego, to zamiast tego posłucham ekspertów medycznych.
  • Na koniec, jeśli podasz swój adres e-mail, twórcy gry skontaktują się z Tobą dokładnie jeden raz, gdy karty będą dostępne w sklepach tej jesieni. Nie zostaniesz dodany do listy mailingowej i nigdy nikomu nie zostaną udostępnione Twoje dane.
Karty do gry – Cards Against Humanity: Family Edition

Na końcu pojawi się monit z przyciskami do pobrania pobranie pliku PDF gry. Są dwie wersje, jeden z małymi kartami, a drugi z dużymi kartami, w tym opcje „z niskim poziomem użycia atramentu”, dzięki czemu można dostosować ilość papieru i atramentu potrzebnych do wydruku.

UWAGA! Karty dostępne są tylko w angielskiej wersji językowej, więc do gry konieczna jest znajomość języka angielskiego.

Cards Against Humanity: Family Edition

Nowa edycja karcianki na pewno zapewni rodzinną zabawę w Twoim domu, w przeciwieństwie do jakiejkolwiek wcześniejszej wersji Cards Against Humanity. Nowe wydanie rodzinne gry jest przeznaczone także dla dzieci w wieku od ośmiu lat oraz dla dorosłych.

Rozsądnie byłoby kupić grubszy papier, aby Twoje karty były grube i wytrzymały wszystkie rozgrywki, które rozegrasz z rodziną. Albo od razu możesz wziąć nożyczki, jeśli nie masz już w domu dobry papier.

Oryginalne karty Cards Against Humanity dla dorosłych są również dostępne do pobrania w formacie PDF. Tylko upewnij się, że nie pomieszałeś oryginalnego zestawu z wersją przyjazną dzieciom, bo będziesz musiał się potem tłumaczyć…

[źródło: ]