W „Drops” bawisz się słowem i uczysz języka!

Aplikacja mobilna „Drops” umożliwia wizualną naukę języka obcego w formie zabawy – wybierasz jeden z ponad 30 języków oraz misję i uczysz się tylko 5 minut dziennie!

Drops – wizualna nauka języków obcych przez zabawę

Drops opiera się na założeniu, że kluczem do biegłej znajomości języka jest wykształcenie odpowiednich nawyków. W wersji darmowej otrzymujemy 5 minut nauki dziennie. Wystarczy włączyć powiadomienia, a aplikacja będzie przypominała, że nadszedł czas gry.Obrazki pomagają uczyć się nowych słówek.

Na koniec lekcji na ekranie wyświetlane są Twoje statystyki: liczba opanowanych słów oraz procentowy stosunek odpowiedzi prawidłowych do błędnych. Kolejne lekcje udostępniane są co 10 godzin, chyba że zdecydujesz się na zapewniającą więcej czasu subskrypcję miesięczną. W wersji darmowej za uruchomienie aplikacji przez 5 dni z rzędu otrzymujesz dodatkowe 60 sekund oraz trofeum.

Słówek uczysz się według tematów, takich jak sport, zakupy i kraje. Licznik czasu podkręca emocje, ale nie przejmuj się, jeśli nie jesteś jeszcze poliglotą — każde słowo jest przedstawione na ilustrowanej fiszce. Twórz słowa z bloków z sylabami i dopasowuj wyrazy do obrazków. Jeśli udzielisz prawidłowej odpowiedzi, zobaczysz satysfakcjonujący zielony haczyk. 

Szybko nauczysz się kojarzyć słowa z właściwym językiem

Stronę wizualną uzupełnia komentarz lektora z doskonałą wymową, a rozrywkowy element aplikacji wzmacniają wibracje towarzyszące prawidłowym i błędnym odpowiedziom.

Może nie opanujesz 100 słów z dnia na dzień, ale to, czego się nauczysz, na pewno pozostanie Ci w pamięci.

Dzięki ponad 31 językom do wyboru, krótkie, piękne gry słowne w Drops sprawiają, że nauka nowego języka staje się przyjemnością. Oto kluczowe cechy aplikacji mobilnej Drops:

  • 100% zawartości jest dostępna całkowicie za darmo
  • profesjonalnie opracowane listy zawierające ponad 2600 słów, które obejmują 90% codziennych fraz i wyrażeń
  • każde pojedyncze słowo jest pięknie ilustrowane: łącz nowe słowa z ilustracjami, a nie z tłumaczeniami
  • krystalicznie czysty dźwięk nagrany przez profesjonalnych lektorów
  • naucz się pisać: poznaj dowolny alfabet lub system pisania za pomocą jedynie smartfona
  • zaawansowane statystyki: po każdej sesji zobaczysz swoje codzienne postępy ze szczegółowym raportem

Wizualna nauka języków obcych przez zabawę

Tylko 5 minut dziennie

Drops ogranicza czas nauki języka do 5 minut. To może brzmieć szaleńczo, ale działa. Nauka nowego języka może wydawać się przytłaczająca, ale dzięki 5-minutowym lekcjom w końcu nauczysz się nawet najtrudniejszych słów.

Jest jeden warunek!

Żadnych wymówek – masz poświęcić 5 minut na naukę! Limit czasu zachęca do intensywnej koncentracji, co dodatkowo zwiększa skuteczność zapamiętywania.

Zrzuty ekranu z aplikacji do nauki języków obcych „Drops”

W 100% wizualne uczenie!

Każde pojedyncze słowo jest pięknie ilustrowane. Twoje oczy docenią wspaniałe obrazy, a Twój umysł będzie wydajniej przechowywać nowe wspomnienia. Nie używasz do zapamiętywania słów w swoim ojczystym języku, ale zamiast tego łączysz nowe słowa z ilustracją. Szybciej, lepiej i więcej zabawy!

Bezproblemowa praktyka

Gry nie bez przyczyny są tak zabawne i uzależniające, dlatego twórcy aplikacji zintegrowali je z Drops, aby stworzyć niesamowicie wciągające doświadczenie. Ale w przeciwieństwie do innych gier, w tym przypadku nie tracisz czasu na grę. Zamiast tego odnosisz same korzyści – poznajesz nowy język.

Wybrano ponad 2600 praktycznych słów ze 100 tematów, z których będziesz korzystać podczas rozmowy, podróży do nowego kraju, w którym mówi się Twoim nowym językiem.

Pełna lista języków, których można się nauczyć w „Drops”:

?? Koreański
?? Japoński
?? ?? Chiński (mandaryński i kantoński)
?? ?? Hiszpański (kastylijski i z Ameryki Łacińskiej)
?? ?? Angielski (amerykański i brytyjski)
?? Francuski
?? Niemiecki
?? Niderlandzki
?? Włoski
?? Rosyjski
?? ?? Portugalski (europejski i brazylijski)
?? Hebrajski
?? Arabski
?? Turecki
?? Tagalski (język filipiński)
?? Wietnamski
?? Indonezyjski
?? Duński
?? Szwedzki
?? Norweski
?? Islandzki
?? Węgierski
?? Hindi
+ Esperanto

Aplikację Drops pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play (zawiera opcjonalną płatną subskrypcję):

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

[źródło: App Store Polska]