Xbox One X Cyberpunk 2077 pojawi się w czerwcu!

Limitowana edycja konsoli Xbox One X Cyberpunk 2077 pojawi się w czerwcu 2020 roku – jeszcze przed oficjalną premierą najnowszej gry CD Projekt Red.

XBox One X Cyberpunk 2077 Edition

Specjalna edycja konsoli Xbox One X posiada niestandardowe panele i świecącą w ciemności farbę – wszystko dla fanów nadchodzącej gry „Cyberpunk 2077”. CD Projekt Red ma wydać grę dopiero 17 września 2020 roku – a gra wieloosobowa ma pojawić się znacznie później – ale Microsoft ujawnił już najnowszą limitowaną edycję konsoli Xbox One X Cyberpunk 2077, która trafi do sprzedaży już w czerwcu.

To bardzo dziwny moment na premierę konsoli XBox One X w wersji limitowanej, ponieważ Xbox Series X (i towarzysząca mu bezpłatna aktualizacja do gry) lada moment ma zostać również wydane. Można byłoby się spodziewać takiej edycji zaraz przed premiera gry.

Po tym, jak fani spędzili dzień na rozszyfrowaniu zakodowanej wiadomości, zespół Xbox wreszcie ujawnił tę konsolę. Posiada ona niestandardowe panele, świecąca w ciemności naklejkę „No Future”, akwafortę laserową i niebieską diodę LED.

Kontroler, którego wygląd wyciekł już znacznie wcześniej, jest również dostosowany do specjalenej wersji konsoli i ma czarno-srebrną kolorystykę Johnny’ego Silverhand oraz wiele specyficznych szczegółów. Nie podano jeszcze ceny, ale wiemy, że urządzenie będzie miało dysk twardy o pojemności 1 TB.

Zobacz oficjalna zapowiedź limitowanej edycji konsoli Xbox One X Cyberpunk 2077:

[źródło: Engadget via XBox]