„StickFight”, czyli bitwa na kreski!

Niesamowite, do czego zdolnych jest kilka kresek i kółko. Stick Fight udowadnia, że skromny, uproszczony ludzik nadaje się na bohatera gry równie dobrze jak szczegółowy model 3D.

Stick Fight

Ta dwuwymiarowa bijatyka kryje w sobie więcej głębi, niż można by przypuszczać. W walce z innymi graczami masz do dyspozycji nie tylko patyczkowe kończyny, ale również cały arsenał broni i umiejętności, w tym lasery, miecze świetlne i przyspieszenie. Wiele opcji jest dostępnych dopiero po odblokowaniu.

Dostosuj układ sterowania do swoich preferencji i patrz, jak Twój ludzik wykonuje niesamowite skoki i akrobacje, nie przejmując się prawami fizyki. Jego sposób poruszania się jest nieco niekonwencjonalny, ale opanowanie go przynosi dużo satysfakcji i umożliwia choćby wymijanie wrogów oraz przeszkód, takich jak węże i wielkie kolczaste kule.

Sprawdź także: Gra „Puzzle Fighter” w sklepach z aplikacjami tylko do 1 lipca!

Kto by pomyślał, że ludziki z kresek mogą być tak sprytne.

Możesz brać udział w szybkich starciach, bitwach 2 na 2 oraz wyzwaniach na czas. Potyczki toczą się na wielu zróżnicowanych poziomach, ale gracze mają też możliwość tworzenia własnych pól walki.

Dzięki modyfikacjom genetycznym ludziki zyskują większe głowy, szczuplejsze sylwetki lub dodatkowe umiejętności, a za dostępną w grze walutę można kupować nowe, bardziej dopracowane części ciała.

Przygotuj się na to, że na początku Twoja postać będzie bardzo uproszczona, ale pamiętaj przy tym, że najważniejszą rolę w grze odgrywa złożona taktyka. Bohaterowie Stick Fight to wytrawni wojownicy, u których lepiej nie mieć kreski.

https://youtu.be/JoAsXrlMmDU

[źródło: App Store Polska]