Bezprzewodowe słuchawki douszne Razer Pikachu

Ten gadżet spodoba się fanom Pokemonów – bezprzewodowe słuchawki douszne Razer w edycji z Pikachu można chować w Poké Ballu, ale musisz jechać do Chin, aby je złapać.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Razer Pikachu True

Firma Razer przygotowała specjalną edycję dousznych słuchawek bezprzewodowych dla fanów Pokemonów. Ten model o nazwie Pikachu True to w zasadzie tylko bezprzewodowe słuchawki douszne True Hammerhead pokryte żółtym kolorem z wygrawerowanym Pikachu. To, co czyni ten gadżet wyjątkowym, jest bezprzewodowe etui ładujące, będące wierną kopią Poké Balla z kultowego anime.

Poke Ball ma podświetlany przedni przycisk wskazujący poziom naładowania baterii. Jest również wyposażony w pasek na nadgarstek, ponieważ jest szansa, że ​​będziesz chciał się pochwalić nową zabawką – to znaczy, dopiero wtedy, kiedy w końcu będziemy mogli wyjść na zewnątrz.

Pikachu True podobnie jak Hammerhead są wodoodporne IPX4 i posiadają łączność Bluetooth 5.0. Istnieje również ten sam tryb niskiego opóźnienia, który zmniejsza opóźnienie do 60 ms. Podpowiedzi głosowe zastąpione zostały głosem Pikachu, choć zastanawiam się, czy tłumaczenia będą dokładne.

Sprawdź także: W Pokémon GO weźmiesz udział w rajdach i wykonasz zadania z domu!

Słuchawki douszne mogą wystarczyć na około 3 godziny działania na jednym ładowaniu (z jakiegoś powodu o godzinę krócej niż w przypadku Hammerhead), a łącznie 15 godzin, jeśli uwzględnimy etui ładujące. Mimo, że słuchawki trzymają się pewnie na magnetycznych portach ładujących, na stronie produktu producent prosi, aby nie rzucać Poké Ballem ze słuchawkami w środku.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Razer Pikachu True w Poke Ballu

Niestety, słuchawki Razer Pikachu True będą dostępne tylko w Chinach, ale jeśli masz naprawdę dobrego przyjaciela w tym kraju, możesz poprosić, aby wysłał lub przywiózł Ci je do Polski. Za parę słuchawek trzeba zapłacić aż 849 juanów (około 120 USD) w Tmall. Będą one dostępne od północy 16 kwietnia czasu lokalnego.

[źródło: Engadget]