„Tiny Tomb: Dungeon Explorer” – mały loch, wielka frajda!

Wkrocz do lochów w „Tiny Tomb: Dungeon Explorer” i stań do walki o przetrwanie w maleńkim, najeżonym niebezpieczeństwami labiryncie, gdzie każdy fałszywy ruch może przynieść opłakane skutki.

Gra mobilna „Tiny Tomb”

Ostrożnie przesuwaj palcem po ekranie, prowadząc nieustraszonego bohatera przez plansze pełne pułapek. Ryzyko jest ogromne, ale jeśli nie podejmiesz wyzwania, skończysz jako przekąska wielkiego niebieskiego potwora. Twój głodny gospodarz to w zasadzie całkiem sympatyczny gość, ale jeśli nie chcesz stać się częścią dzisiejszego jadłospisu, musisz zaspokoić jego apetyt, przynosząc mu awokado, karton mleka i inne przysmaki.

Aby znaleźć odpowiednie specjały, musisz przemierzyć sieć pomieszczeń stłoczonych na bardzo niewielkiej przestrzeni. Możesz po prostu podchodzić do obiektów czy wrogów i wymierzać im siarczyste kopniaki, ale pamiętaj — jeśli kopniesz wybuchową skrzynię, pora brać nogi za pas.

Uważaj też na pułapki ukryte w podłodze i syczące węże, do których musisz podchodzić z boku — w przeciwnym razie czeka Cię bolesne ukąszenie. Niektórych niebezpieczeństw nie da się wypatrzyć ani przewidzieć, ale jeśli posiadasz specjalny symbol, ankh, Twój bohater zostanie wskrzeszony w pełnym rynsztunku przy wejściu do pomieszczenia, w którym poległ.

Pamiętaj, że loch przebudowuje się na początku każdej sesji gry, więc możesz też po prostu zacząć od nowa — niespodzianek nie zabraknie! Tiny Tomb to kolejny dowód na to, że małe jest piękne.

Zbuduj szczęśliwe i rozwijające się miasto w „Township”!

To jedna z tych gier, które w pełni przenoszą cię do innego świata!

Cztery piękne, tajemnicze światy dryfują w przestrzeni na granicach wszechświata. By uratować swoich przyjaciół, będziesz musiał zbadać je wszystkie… Jednocześnie dbając o karmienie źle usposobionego i wybrednego potwora. (W trakcie podróży spróbuj też odkryć, dlaczego Człowiek-ptak jest tak bardzo skołowany)

W Tiny Tomb znajdziesz klasyczne eksplorowanie lochów, uzupełnione o:

  • pełna niespodzianek fabuła ze świetnymi, różnorodnymi bohaterami
  • ładna, nawiązująca do klasyki oprawa graficzna voxel art
  • animacja w stylu poklatkowym
  • nieustannie ewoluujące lochy
  • 25+ wyjątkowych przedmiotów do odnalezienia
  • 4 zwariowane, senne światy do zbadania

Olbrzymie ilości zabawy czekają w tej pełnej tajemnic, łatwej do rozpoczęcia grze. Niezależnie od tego, czy szukasz rozrywki na krótko czy czegoś, co utrzyma cię przed ekranem na wiele godzin, znajdziesz to w Tiny Tomb.

Pobierz teraz i wkrocz do wielkiego świata Tiny Tomb!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska