„Frakktus” pobudzi Twój umysł kalejdoskopem strzałów

Nie brakuje gier, które dają wycisk Twoim kciukom, ale ta kalejdoskopowa strzelanka jest zupełnie inna – „Frakktus” nie tylko sprawdzi Twój refleks, ale też logiczne myślenie!

Okrągłe poziomy gry stanowią abstrakcyjne odzwierciedlenie świadomości, w której środku znajduje się esencja prawdy. Nie brzmi to jak opis pierwszej lepszej gry, co? Twoim celem jest odsłonięcie drogi do owego środka poprzez zniszczenie lub ominięcie obracających się wokół niego przeszkód. Każda z nich stanowi blokadę umysłową, która wirując to w jedną, to w drugą stronę, utrudnia dotarcie do źródła olśnienia.

A największe i najniebezpieczniejsze przeszkody odpowiadają własnymi pociskami. Frakktus sprawdza Twój refleks i ożywia umysł.

Twój statek wypuszcza z siebie trzeszczącą wiązkę elektryczności, która może przebijać się przez te zapory, jeśli wystarczająco długo je poraża — ale robi to tylko wtedy, gdy jesteś w ruchu. Jednak i tak musisz unikać świetlistych pocisków lecących w Twoją stronę, więc pozostawanie w miejscu jest tak czy inaczej złym pomysłem.

To wszystko składa się na strzelankę, która jest zarazem dynamiczna i hipnotyzująca. Błyskawicznie dasz się oczarować wirującym kłębom neonowych kolorów i porywającej elektronicznej muzyce, która towarzyszy wymierzanym w Ciebie rytmicznym atakom.

Gdy już dostaniesz się do środka, odblokujesz nowe przeszkody i schematy kolorów. A jeśli będziesz potrzebować chwili wytchnienia od gorączkowej akcji, przejdź do odprężającego trybu Relaxation, który działa na zasadzie żywej wizualizacji Twojej własnej kolekcji muzyki.

Bez względu na to, czy przemówi do Ciebie filozoficzny aspekt gry, Frakktus jest barwną, niekonwencjonalną strzelanką, która ożywi Twoje synapsy jak mało która.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

[źródło: App Store Polska]