[COVID-19] Dodałem pasek z 5 zasadami, które warto zapamiętać!

Pasek, który wyświetla się na dole wpisu ma nam wszystkim przypominać o 5 zasadach, które warto stosować, aby zatrzymać koronawirusa.

Informacja z 5 zasadami dotyczacymi walki z koronawirusem w pasku na mobiRANK.pl

Giganci technologiczni na całym świecie wspierają rządy i społeczeństwo w radzeniu sobie z pandemia koronawirusa. Do pomocy przyłączają się zwykli obywatele, gwiazdy przeróżne serwisy organizują zbiórki, których celem jest wsparcie służby zdrowia walczącej na pierwszej linii frontu. Ja także staram się jak mogę i choć serwis nie jest duży, to mam nadzieję, że dzięki temu paskowi dotrę każdego dnia chociaż do połowy moich czytelników.

Pasek jest częścią popupu o ustawieniach prywatności i ciasteczkach (nie jest widoczny w wersji AMP serwisu na urządzeniach mobilnych – musisz Przejść do pełnej wersji klikając w prawym górnym rogu smartfona), jednak żeby go zamknąć trzeba kliknąć w krzyżyk w prawym rogu tego elementu. Nie jest on na tyle duży, żeby zasłaniał treść, więc liczę, że przed zamknięciem go przeczytacie te krótki 5 zasad i weźmiecie je do serca.

W moim serwisie staram się też przedstawiać najciekawsze informacje powiązane z koronawirusem i nowymi technologiami, ograniczając się do tych, które w jakiś sposób moga przyczynić się do zwyciężenia tej nierównej walki z niewidzialnym wrogiem.

Dla przypomnienia poniżej przedstawiam jeszcze raz te 5 złotych i prostych zasad. Jeżeli wszyscy będziemy się do nich stosować, mamy szansę szybko pokonać koronawirusa (COVID-19).

Pasek: Stosuj 5 zasad, zatrzymaj koronawirusa!

Stosuj tych 5 zasad, aby pokonać koronawirusa!

Jeśli dotarłeś do tego momentu, to mam do Ciebie prośbę, zanim zamkniesz ten wpis: przeczytaj jeszcze raz te 5 zasad i stosuj się do nich! Dzięki!

  1. RĘCE – myj je często wodą z mydłem
  2. ŁOKIEĆ – zasłoń się nim, gdy kaszlesz
  3. TWARZ – nie dotykaj oczu, nosa i ust
  4. ODLEGŁOŚĆ – zachowaj 1-1,5 m odstępu
  5. BEZPIECZEŃSTWO – zostań w domu
COVID-19 – Stosuj 5 zasad (Google, Ministerstwo Zdrowia)

Jeżeli chcesz poczytać więcej ciekawych i rzetelnych informacji związanych z technologią i koronawirusem, poniżej zamieściłem kilka propozycji:

Więcej informacji z tej kategorii znajdziesz w sekcji COVID-19.

[źródło: opracowanie własne]