#ZróbMiejsce w paczkomacie i słuchaj audiobooków!

Odbierz w ciągu 2 godzin swoją paczkę z Paczkomatu, aby zdobyć nielimitowany dostęp do blisko 2 000 audiobooków w aplikacji Audioteka.

#ZróbMiejsce w paczkomacie i słuchaj audiobooków!

Każdy kto odbierze przesyłkę z Paczkomatu w czasie trwania akcji i zarejestruje się na stronie akcji podając 4 ostatnie cyfry numeru (mającego 24 cyfry) z etykiety nadawczej odebranej paczki otrzyma za pojedyncze zgłoszenie voucher na 30-dniowy dostęp do blisko 2000 tytułów audiobooków z serwisu Audioteka.

Do akcji promocyjnej zakwalifikowane będą także osoby odbierające przesyłki z punktu obsługi paczek lub Mobilnego Punktu Obsługi Klienta, jeżeli odbiór takiej przesyłki nastąpił w tych punktach w tym samym dniu, w którym zlecający dostarczył taką przesyłkę do tych punktów.

Osoba dokonująca rejestracji w ramach akcji zostanie poinformowana o przyznaniu nagrody bezpośrednio po wpisaniu niezbędnych danych w formularzu na stronie akcji. Po spełnieniu warunków i wysłaniu formularza zostanie wygenerowany automatycznie komunikat. W przypadku pozytywnej weryfikacji, nagroda zostanie wysłana na podany adres email w ciągu 24 godzin od wysłania formularza.

Jak zdobyć audiobook?

  1. Dostajesz powiadomienie  o tym, że Twoja paczka  została doręczona  do Paczkomatu.
  2. Odbierasz ją do 2 h od otrzymania powiadomienia.
  3. Rejestrujesz numer przesyłki na tej stronie.
  4. Otrzymujesz unikatowy kod, realizujesz go na stronie promo.audioteka.com i słuchasz audiobooków bez limitu przez 30 dni za darmo.

#ZróbMiejsce Dzięki temu, że odbierasz szybciej, łączysz przyjemne z pożytecznym – otrzymujesz 30 dni nielimitowanego dostępu do blisko 2 000 audiobooków.

Jeden uczestnik Akcji może otrzymać maksymalnie 10 nagród w ramach w ramach całej Akcji. Kod uprawnia do 30-dniowego nielimitowanego dostępu do blisko 2000 audiobooków z kolekcji , dostępnej na specjalnej stronie

Jak zdobyć audiobook?

Jak aktywować otrzymany kod?

  1. Wejdź na stronę promo.audioteka.com.
  2. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie Audioteka.
  3. Wpisz otrzymany kod w pole „Aktywuj dostęp”.
  4. Kod można aktywować do 15 maja 2020 roku.

[źródło: InPost]