Wiosna 2020 na Travel Channel – nowe programy!

Sprawdź listę wiosennych nowości na kanale Travel Channel i odkrywaj niesamowite miejsca i historie ludzi z całego świata!

Wiosenne nowości w Travel Channel (kwiecień 2020)

Tej wiosny kanał Travel Channel zabiera widzów w podróże w najodleglejsze i najbardziej egzotyczne rejony Ziemi, ukazując piękno dzikiej natury. Przedstawia niesamowite historie ludzi, którzy podróżując realizują swoje marzenia i pasje. Prezentuje unikalne podejście do podróżowania oraz zachęca do rodzinnych wyjazdów i wypoczynku w urokliwych miejscach. Jednocześnie intryguje widzów pokazując najoryginalniejsze potrawy z różnych zakątków świata.

Wiosenne premiery Travel Channel, których emisja rozpoczęła się już w lutym, cieszyły się wśród naszych widzów dużym zainteresowaniem, w tym m.in. takie programy jak: „Jak to robią zwierzęta”„Mieszkanie w drodze”„Kupić sobie plażę”„W dziczy z Bearem Gryllsem” „Dziwaczne potrawy: smakowite miasta”„Dziki Frank i złe psy”„Polska filmowa” czy „Trzy noce z duchami”.

Od lutego kanał dotarł średnio do ponad 4,9 mln widzów!

W kwietniu na antenie kanału Travel Channel zadebiutują aż trzy nowe programy polskiej produkcji:
Skok na weekend”, „Operacja: LOT” oraz „Polacy z wyboru”!

„Skok na weekend”

Lidia Piechota zachęca do weekendowych wyjazdów – najlepiej z całą rodziną. Prowadząca odwiedza miejsca popularne, ale też te mniej znane. „Skok na weekend” to gotowy plan wyjazdu wraz z propozycjami i cenami aktywności, posiłków i bazy noclegowej. Prowadząca Lidia Piechota osobiście testuje lokalne atrakcje, smakuje lokalnych przysmaków i spędza czas w hotelach i pensjonatach w danym mieście lub regionie. Ten program to propozycja dla każdego, kto nie lubi siedzieć w miejscu. Bez względu na pogodę.

Emisja: od piątku 3 kwietnia 2020 roku o godz. 19:50. 

Skok na weekend – Travel Channel

„Operacja LOT”

W programie „Operacja: LOT” zdradzimy naszym widzom kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego w Polsce oraz zasady funkcjonowania firmy PLL LOT. Serial pokazuje kulisy funkcjonowania Lotniska im. Chopina w Warszawie. Widzowie mogą zobaczyć lotniskowe hangary, zajrzeć do kokpitu Dreamlinera, poznać osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pasażerów i maszyn.

Emisja: od soboty 4 kwietnia 2020 roku o godz. 20:50. 

Operacja: LOT – Travel Channel

Polacy z wyboru

Program pokaże orientalny i egzotyczny świat obcokrajowców, którzy zdecydowali się zamieszkać w Polsce. Dowiemy się co skłoniło ich do przeprowadzki, jakie elementy kultury i tradycji przywieźli ze sobą, jakie mają hobby i ulubione miejsca, co sprawia, że będąc z Polsce czują się jak w domu. Dowiemy się również czy Polska może być krainą możliwości i miejscem spełnienia swojej pasji.

Emisja: od czwartku 9 kwietnia 2020 roku o godz. 19:50. 

Polacy z wyboru – Travel Channel

Świąteczna niespodzianka w Travel Channel

W kwietniu, Travel Channel przygotował dla widzów niespodziankę – świąteczny maraton filmowy w Travel Channel. Już 10 kwietnia, odbędzie się maraton programu „Święte miejsca” (godz. 21:20 – 02:20), w którym ksiądz Kazimierz Sowa zabierze naszych widzów w podróż po świętych miejscach, do miast przepełnionych duchowością i mistycyzmem. A 13 kwietnia odbędzie się maraton programu „Hotele marzeń” (godz. 14:50-18:50), w którym wraz z Anną Dereszowską odwiedzimy najbardziej oryginalne hotele na świecie.

W wiosennej ramówce kanału Travel Channel nie zabraknie wielu nowych, zagranicznych formatów! 

  • W programie „Maraton przetrwania” (emisja od 03.04 godz. 23:50) złoty medalista olimpijski James Cracknell wyruszy śladami wielkich podróżników i na własnej skórze odczuje, jakim trudom psychicznym i fizycznym musieli podołać dawni podróżnicy.
  • Bohaterowie programu „Faceci z domku na drzewie” (emisja od 05.04 godz. 9:50) spełnią marzenia wszystkich tych, którzy chcieliby zbudować w swoim ogrodzie domek w koronach drzew.
  • Zapotrzebowanie na wężowy jad do celów badań medycznych jest ogromne, dlatego w programie „Łowcy jadu” (emisja od 09.04 godz. 22:50) zobaczymy ludzi, którzy podróżują po różnych zakątkach świata w poszukiwaniu najgroźniejszych węży na Ziemi.
  • A w nowym, już 12 sezonie programu „Dziwaczne potrawy” (emisja od 24.04 godz. 21:50) Andrew Zimmern po raz kolejny będzie przekraczał kulinarne granice, wynajdując coraz to dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by testować swoje kubki smakowe.

[źródło: Travel Channel]