Zakładka „W Domu” na Spotify z popularnymi playlistami

Kilka ostatnich tygodni to czas, który spędzamy przede wszystkim w domach. Oznacza to zmiany w naszych przyzwyczajeniach, również w sposobie słuchania muzyki i podcastów.

Spotify W Domu

W oparciu o aktualne trendy i upodobania wśród słuchaczy platformy z całego świata Spotify prezentuje specjalną zakładkę W Domu, która ułatwi odnalezienie najpopularniejszych treści. Zakładka W Domu to miejsce, w którym użytkownicy znajdą szeroką listę polecanych playlist, idealnych do słuchania w trakcie domowych zajęć.

Od teraz wykonywanie codziennych czynności będzie jeszcze prostsze, dzięki dedykowanym playlistom, takim jak: „Kitchen Swagger” i „Sprzątanie” jako tło dla domowych obowiązków; „Yoga & Meditation” dla zachowania równowagi ciała i umysłu czy „Śpiewaj pod prysznicem”, by z uśmiechem zacząć dzień.

W zakładce znajdują się również playlisty wspomagające koncentrację w trakcie zdalnej pracy „Muzyka do pracy” oraz „Praca w domu”.Niezależnie od tego, czy jesteś w nastroju na granie z „Top Gaming Tracks” w tle czy też włączyłeś „Szybciej, wyżej, mocniej” dla efektywniejszego treningu, w zakładce 

W Domu znajdziesz wszystkie najpopularniejsze opcje w jednym miejscu.Wraz z rosnącą liczbą rodzin pozostających w domach, wzrasta również zainteresowanie treściami audio, zapewniającymi rozrywkę wszystkim jej członkom.

Rodzice coraz chętniej sięgają po playlisty wspomagające dzieci w procesie poznawania nowych rzeczy, dlatego w zakładce W Domu na Spotify słuchacze posiadający dzieci znajdą treści dedykowane kategorii „Dzieci i Rodzina”, m.in.: playlisty „Pop 4 Kids” czy „Kids Workout”.

[źródło: Spotify]