Aplikacja Outfilm z filmami i serialami LGBTQ+ na iOS-a i Androida

Serwis streamingowy Outfilm od 8 lat udostępnia widzom bogatą bibliotekę filmów i seriali o tematyce LGBTQ+, odważnie i bez uprzedzeń poruszając tematy związane z mniejszościami.

Aplikacja mobilna Outfilm – filmy i seriale LGBTQ+ na VOD

Cały katalog serwisu OUTFILM, należącego do Tongariro Releasing, dostępny dla wszystkich. Filmy można wyszukiwać według różnych kategorii od filmów gejowskich, lesbijskich, po trans. Dzięki wyszukiwarce, w bogatej bibliotece można znaleźć wybrany tytuł, nazwisko aktora lub reżysera lub inne słowo kluczowe. Na stronie każdego filmu znajdują się podstawowe informacje, opis fabuły, zwiastun, zdjęcia, oceny i komentarze użytkowników.

Twórcy serwisu Outfilm.pl za cel postawili sobie pokazywanie filmów z bohaterami, których historie mogą być inspiracją dla innych. Często są to historie o zwyczajnych ludziach z typowymi marzeniami. I nawet jeśli spotyka ich coś niedobrego, potrafią kochać i być szczęśliwi tacy, jacy są.

Oprócz tego chcą popularyzować i rozwijać kulturę filmową LGBTQ, przedstawiać twórców, relacjonować najważniejsze wydarzenia z Polski i świata, dostarczać rozrywki i prezentować największe osiągnięcia sztuki filmowej. Partnerami serwisu są TLA Releasing, Masculo. i Rainbow Star.

Serwis streamingowy Outfilm, oprócz możliwości oglądania przez przeglądarkę, oferuje widzom aplikacje mobilne na urządzenia z systemami iOS i Android, dzięki którym można łatwo i wszędzie oglądać wybrane tytuły na smartfonie, tablecie, Apple TV lub urządzeniu Chromecast.

Jak oglądać i wypożyczać filmy w serwisie Outfilm?

W serwisie i aplikacjach można wypożyczać pojedyncze tytuły, których ceny zaczynają się od 4,90 zł na 48 godzin. Za premiery należy zapłacić nieco więcej, bo wypożyczenie kosztuje 9,90 zł na dwa dni. Serwis oferuje też sporo promocji oraz miesięczną subskrypcję OUTFILM+ w cenie 29 zł., dzięki której mamy ciągły dostęp wszystkich filmów bez względu na ich cenę za wypożyczenie. Co tydzień, do serwisu dodawany jest nowy premierowy tytuł, a w zapowiedziach możesz zobaczyć co pojawi się w najbliższych tygodniach! Wszystkie filmy na Outfilmie pochodzą z legalnego źródła. Płacąc za oglądanie, wspierasz twórców LGBT (Legalna Kultura).

Za wypożyczenie pojedynczych filmów można zapłacić kartą, BLIKIEM, przelewem online (przez serwis PayU) lub SMS-em. Przy czym ta ostatnia forma jest droższa ze względu na prowizję operatora. Żadne informacje związane z płatnościami nie są przechowywane w serwisie, więc możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich danych.

Jeżeli chcesz wykupić miesięczną subskrypcję odnawialną Outfilm+, możesz to zrobić kartą na stronie serwisu outfilm.pl lub przez sklep iTunes w aplikacji mobilnej. Odnawialną subskrypcję można anulować w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat – dostęp do filmów będzie aktywny do końca opłaconego miesiąca, a potem nie zostanie już automatycznie przedłużony. 

Można także wykupić pojedynczy, nieodnawialny miesiąc dostępu (tutaj) w takiej samej cenie (29 zł) , korzystając z karty płatniczej lub płatności przez serwis PayU (BLIK, przelew online, Google Pay i inne).

W przypadku wypożyczonego filmu, nie można zapisać go na urządzeniu, dlatego do jego obejrzenia potrzebny jest stały dostęp do internetu.

UWAGA: Filmy w Serwisie OUTFILM udostępniane są legalnie, na podstawie umów zawartych z producentami i odpowiednimi agentami. Ze względu na te umowy, dostępność filmów na Outfilmie jest ograniczona do terytorium Polski (polski adres IP).

Aplikacja mobilna Outfilm na iPhone’a (iOS) i smartfony z Androidem

Aplikacja mobilna Outfilm jest dostępna do pobrania bezpłatnie na iPhone’a lub iPada oraz urządzenia z systemem Android. Dzięki niej można wypożyczać i oglądać pojedyncze tytuły (albo oglądać już wypożyczone przez stronę), a także subskrybować dostęp do pełnej kolekcji (lub korzystać z wykupionej już wczesniej na stronie serwisu).

Płatności w aplikacjach odbywają się przez konto iTunes (iOS) a w przypadku Androida trzeba wypożyczyć film lub wykupić subskrypcje na stronie internetowej Outfilmu.

OUTFILM – aplikacja mobilna BOD z filmami o tematyce LBGTQ+

Najważniejsze funkcje aplikacji mobilnej Outfilm:

  • możliwość stworzenia nowego konta użytkownika (rejestracja w serwisie),
  • przeglądanie kolekcji filmów i seriali LGBTQ z bogatej biblioteki VOD, według gatunków lub kategorii,
  • wyszukiwanie po tytułach i słowach kluczowych (aktorzy, opisy, reżyserzy),
  • przeglądać zwiastuny, opisy, galerie zdjęć i komentarze innych użytkowników serwisu – na przykład ich opinie po obejrzeniu danego tytułu,
  • ocenianie filmów i seriali w skali od 1 do 5 gwiazdek,
  • tworzenie własnej kolekcji ulubionych filmów,
  • dodawanie filmów do obejrzenia na później,
  • użycie AirPlay lub Chromecast w górnym prawym rogu odtwarzacza, aby odtwarzać film z aplikacji na telewizorze podłączonym do Apple TV lub Chromecasta.

Aplikacje pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Może Cię zainteresować również:

[źródło: OUTFILM.pl]