„dla WAS graMY” obejrzyj koncert Agi Zaryan online i pomagaj

Już w sobotę 4 kwietnia 2020 roku odbędzie się interaktywny koncert Agi Zaryan w ramach akcji „dla WAS graMY”.

Aga Zaryan - koncert online 4 kwietnia 2020 r.

Wraz z rozprzestrzenianiem się koronowirusa tysiące muzyków, tak jak Wy, utknęły w domach. Nikt nie potrafi powiedzieć jak długo ten stan będzie trwać. Bez względu na sytuację, aby żyć, aby utrzymać nasze rodziny musimy pracować. My, jako twórcy, musimy występować – to jest nasza praca i nasze życie.

Zmieniają się czas i okoliczności, chcielibyśmy jednak aby w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach nie rezygnować z możliwości bycia razem. Nasza rola się nie zmienia. Polega na dzieleniu się z Wami naszymi emocjami, na oderwaniu Was od codziennych zajęć.

Zapraszam Was na interaktywny koncert, który odbędzie się w nadchodzącą sobotę 4 kwietnia 2020 roku od 21.00 do 23.00. Proszę zapewnijcie sobie trochę wolnego czasu. Będzie nas niewiele, będzie kameralnie, blisko. Może przygotujcie lampkę wina albo kubek ulubionej herbaty, zapalcie świeczkę i zajmijcie wygodne miejsce. Aha! Jeśli możecie podłączcie do komputera głośnik lub system hi-fi. I oczywiście – weźcie ze sobą najbliższych domowników. Na ten wieczór chciałabym zaprosić Was do siebie. Towarzyszyć mi będzie wieloletni partner muzyczny, pianista Michał Tokaj. Niestety ze względu na ograniczenia technologiczne na to spotkanie musieliśmy przygotować ograniczoną liczbę miejsc.

„dla WAS graMY” to również sygnał dla wszystkich muzyków i twórców

Jeszcze niedawno w równej mierze mogliśmy się utrzymywać z grania koncertów oraz ze sprzedaży płyt. Teraz kiedy nie możemy się spotykać z publicznością podczas koncertów zostajemy odcięci od najważniejszej części naszej pracy a także – powiedzmy to otwarcie – środków na codzienne utrzymanie. To sygnał, że musimy przystosować się do nowych warunków. Wiem, że ogromna większość z Was nie ma stałego zatrudnienia, nie wszyscy są ubezpieczeni. Mamy rodziny które nas wspierają, ale w dobie kryzysu nie uniosą dodatkowego obciążenia.

Drodzy fani!

Wy także macie niełatwo. Bardzo siebie potrzebujemy nawzajem. Być może teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Robię nowy krok w mojej karierze. Jest on podyktowany koniecznością chwili. Muszę opanować wiele nieznanych dotychczas technicznych umiejętności :) Razem z Wami musi nam się udać!

Ze względu na koronawirusa 10% dochodu z koncertu zostanie przekazana na wsparcie służby zdrowia w czasie walki z epidemią.

BILETY 30 zł
W ramach biletu otrzymujesz:
– możliwość odsłuchania i obejrzenia koncertu w jakości HD

BILETY 100 zł* – pula ograniczona do 100 miejsc.
W ramach biletu otrzymujesz:
– udział w koncercie interaktywnym (atmosfera domowego koncertu, słyszymy się i widzimy)
– do wyboru wybraną płyta CD z autografem Agi Zaryan (wysyłka na wskazany adres w EU) lub możliwość zaproszenia gościa (drugi kod do udziału w koncercie)
– możliwość usłyszenia premierowego utworu
* opcjonalnie płytę winylową z autografem Agi Zaryan (całkowity koszt bilet + LP to 150 zł)

BACK STAGE 200 zł – pula ograniczona do 20 zaproszeń
W ramach biletu otrzymujesz:
– po koncercie dodatkowa godzinna część – możliwość spotkania online i rozmowy z Agą przy lampce wina.

Więcej znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku.