Smartfony OPPO w „Ofercie tygodnia” sieci Orange

Już dziś, 2 kwietnia wraca popularny cykl promocyjny Orange, zatytułowany „Oferta tygodnia”.

Smartfony OPPo w „Ofercie tygodnia” Orange

Tę odsłonę uświetnią smartfony OPPO w cenie niższej nawet o ponad 300 zł! Warto się spieszyć, bo – zgodnie z motywem przewodnim – promocja potrwa tylko do 8 kwietnia 2020 r. W promocji „Oferta tygodnia” pojawią się trzy popularne i bardzo dobrze przyjęte przez rynek modele OPPO: Reno2, A9 i A5. W ramach specjalnej oferty zarówno abonamentowej (Plany Mobilne, pakiety Orange Love), jak i bez umowy, będą one dostępne w cenach niższych o maksymalnie 336 zł.

OPPO Reno2 jest lubiany za innowacyjne rozwiązania oraz świetne moduły foto/video. Wyposażony został w cztery aparaty: główny 48 MP typu Ultra-Clear, 13 MP  teleobiektyw, 2 MP obiektyw do zdjęć monochromatycznych oraz szerokokątny 8 MP. Wyróżnia się też innowacyjną konstrukcją – OPPO zastosowało w nim automatycznie wysuwaną przednią kamerę. To podchwycone wkrótce przez rynek rozwiązanie, pozwala użytkownikom korzystać z absolutnie całego ekranu smartfonu, który w Reno2 zajmuje aż 93% przedniej powierzchni urządzenia.

Naturalnie w Reno2 zaimplementowany został system szybkiego ładowania VOOC Flash Charge 3.0, który – w tandemie z baterią 4000 mAh, właściwie eliminuje kwestię niespodziewanie rozładowanych urządzeń.

Z kolei średniopółkowe modele A9 i A5 stanowią doskonałą propozycję dla użytkowników wymagających niezawodności i jakości przy jednocześnie rozsądnej cenie. Oba modele zadebiutowały we wrześniu 2019r. i podbiły serca użytkowników wzornictwem i jakością wykonania właściwym smartfonom z wyższej półki oraz niespotykanie dużymi bateriami o pojemności aż 5000 mAh. Niepomijalny element wyposażenia stanowi bogata sekcja multimediów, na którą składają się, m.in., poczwórne aparaty główne, głośniki stereo i wsparcie Dolby ATMOS.

W najnowszej ofercie Orange szczególnie warte polecenia są:

  • OPPO Reno2 w Planie Mobilnym 55*, za 0 zł na start i 77 zł/mies. – taniej o 312 zł
  • OPPO A9 w Planie Mobilnym 55*, za 0 zł na start i 38 zł/mies. – taniej o 336 zł
  • OPPO A5 w Planie Mobinym 45*, za 0 zł na start i 27 zł/mies. – taniej o 72 zł.

* płatność w 24 miesięcznych ratach. Szczegóły propozycji dostępne są pod tym adresem.