Darmowa kumulacja w MATCH od Mobile Vikings

Użytkownicy sieci komórkowej Mobile Vikings zdecydowali, że oferta MATCH powinna otrzymać darmową kumulację danych – i od dziś zmiana ta wchodzi w życie.

Darmowa kumulacja w ofercie MATCH od Mobile Vikings

Nowa propozycja oferty na kartę o nazwie MATCH ujrzała światło dzienne 4 marca 2020 roku i  składała się z trzech taryf, różniących się między sobą przede wszystkim ceną oraz wielkością paczek danych. Ideą, jaka przyświecała ofercie, było stworzenie idealnego związku, w którym każda ze stron czerpie benefity z bycia razem, a podstawą relacji jest dialog.

Mobile Vikings postanowiło więc oddać głos swojej społeczności. Każdy z 55 000 Vikingów miał szansę zdecydować w drodze powszechnego głosowania, jak ulepszyć ofertę MATCH. Niemal jednogłośnie wybraną opcją (97% głosów) było wprowadzenie do taryf Perfekt MATCH oraz Ekstra MATCH bezpłatnej kumulacji danych, czyli przenoszenia niewykorzystanych GB na kolejny miesiąc. Operator błyskawicznie wdrożył przegłosowaną zmianę.

Wygląda na to, że Perfekt Match z 20 GB danych, bezpłatną kumulacją, SMS, MMS i połączeniami bez limitu za 25 zł może stać się nowym hitem sieci, deklasując starą ofertę NoLimit, w której za tę samą cenę otrzymywano 15 GB.

Wirtualny operator wierzy, że słuchanie głosu społeczności i branie jej zdania pod uwagę przy ustalaniu obieranego przez sieć kursu to najlepsza strategia na utrzymanie się na powierzchni rynku telekomunikacyjnego. 

Nowa oferta Mobile Vikings

Oferta MATCH w Mobile Vikings (kwiecień 2020 r.)
  • KUMULUJ GIGABAJTY – miesięczna pula GB to tylko początek! Dzięki kumulacji niewykorzystane GB przenoszą się na kolejny miesiąc, a Ty widzisz, jak stos Internetu rośnie. Niezależnie od ilości skumulowanych GB jest to całkowicie darmowe!
  • PŁYŃ #ZADARMO – standardowa kwota doładowania to tylko początek. Polecaj nas znajomym – każdy zaproszony Viking sprawia, że Twój rachunek maleje o 10% (tak długo, jak zaproszony doładowuje konto za min. 25 zł). Od pięciu załogantów płyniesz totalnie #zadarmo! By korzystać z tej opcji, włącz autodoładowanie.
  • BĄDŹ CZĘŚCIĄ ZAŁOGI – oddanie numeru pod banderę Mobile Vikings to tylko początek. Zakładając hełm, stajesz się częścią sieci, która nie składa się z numerów, a z ludzi. Co to znaczy? Że zamiast armii botów do pomocy masz najlepszy Help Desk świata. A zamiast wydawać pieniądze na reklamy z celebrytami robimy #DlaSwoichWszystko!
Cechy oferty MATCH w Mobile Vikings

Co o niej mówią klienci operatora?

Bardzo dobra inicjatywa, jeśli faktycznie głosy będą wysłuchane to jest to świetna opcja, żeby użytkownicy mieli wpływ na to jaka będzie oferta. Oczywiście na plus i liczę na więcej takich akcji. – mówi jeden z Vikingów, który wziął udział w głosowaniu. 

Fajnie – mówi zaś piętnastu innych, w tym czterech z uśmiechniętą buźką ?, a jeden z pozdrowieniami.

sądzę, że tego nie czytacie ;) – sądzi jeszcze inny, ale zdaje się, że nie ma racji.

i tak macie to w dupie, tylko robicie taki pic na wode ;) ale przynajmniej przez chwile poczułem się ważny :D – kolejny myli się tylko w pierwszej połowie wypowiedzi.

[źródło: Mobile Vikings]