„Uncharted 4” i „DIRT Rally 2.0” w kwietniu za darmo dla członków PS Plus

Członkowie subskrypcji Playstation Plus otrzymają w kwietniu dwa dobre tytuły „Uncharted 4: Kres złodzieja” oraz „DIRT Rally 2.0”.

Gry w PlayStation Plus w kwietniu 2020 roku

W kwietniu grzechem byłoby nie skorzystać z darmowego prezentu dla członków Playstation Plus. Jeśli jakimś cudem zdarzyło się, że nigdy wcześniej nie pobrałeś, albo nie kupiłeś gry Uncharted 4: Kres złodzieja, to teraz jest doskonała okazja to nadrobić. Szczególnie, że nie wydasz przy tym dodatkowej kasy, jeśli masz członkostwo dla graczy PS4 i pS3 w programie Sony.

Wartość obu udostępnionych za darmo przez PlayStation Plus w tym miesiącu wynosi łącznie 263,96 zł. Jeśłi zatem nie masz członkostwa, to warto kupić go chociażby na miesiąc za 37 zł, aby zdobyć te tytuły w cenie subskrypcji .

Oczywiście, aby grać w gry zakupione w ramach PS Plus musisz posiadać aktywną subskrypcję na swoim koncie PlayStation!

W styczniu tego roku można było zgarnąć pełna kolekcję Nathanem Drake’iem: Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves oraz Uncharted 3: Drake’s Deception:

Zobacz zwiastun bezpłatnych gier na kwiecień 2020 roku:

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Wyrusz w podróż po całym świecie, w której Nathan Drake zostaje ponownie wciągnięty w poszukiwania skarbów, aby ocalić swojego brata i odnaleźć piracką utopię, Libertalię.

Gdy Sam, zaginiony brat bohatera, w tajemniczy sposób powraca z niebezpieczną misją wytropienia legendarnego statku piratów, Nate musi postawić na szali wszystko, co kocha, aby odkryć prawdę.

DIRT Rally 2.0

Przedzieraj się przez kultowe lokacje za kółkiem ponad 50 potężnych samochodów terenowych i sprawdź się na ośmiu oficjalnych torach Rallycrosowych Mistrzostw Świata.

Dostosuj i ulepszaj swój pojazd, aby pasował do Twojego stylu jazdy, i przygotuj się na wymagającą kampanię dla jednego gracza lub ścigaj się z zawodnikami ze społeczności DiRT online.

Obie gry beda dostępne do pobrania za darmo od 7 kwietnia 2020 r.

[źródło: PlayStation Polska]