W Pokémon GO weźmiesz udział w rajdach i wykonasz zadania z domu!

W Pokémon GO zostanie dodana możliwość wzięcia udziału w Raid Battles i pokonywanie kilometrów bez wychodzenia z domu.

Pokemon GO - Pikachu

Twórcy gry mobilnej Pokémon GO nadal dostosowują się do trwającej pandemii koronawirusa COVID-19 na świecie. Teraz, oprócz zmian ogłoszonych i wprowadzonych na początku tego miesiąca, Niantic planuje również umożliwić użytkownikom udział w grze prosto z domu, bez konieczności pokonywania kilometrów po okolicy. W dzisiejszym wpisie na blogu Niantic możemy przeczytać informację na temat tego, jak rozgrywka Pokémon GO dostosowuje się do COVID-19 i związanych z nią unikania kontaktów z innymi i pozostawania w domach. zamówień schronienia.

Po pierwsze, firma twierdzi, że wprowadzi ulepszenia w Adventure Sync, aby lepiej śledzić aktywność w pomieszczeniu – na przykład możesz biegać na bieżni i zostanie to zaliczone w grze jako pokonany dystans.

Dzięki Adventure Sync możesz śledzić swoje kroki w pomieszczeniu, więc czynności takie jak sprzątanie domu i bieganie na bieżni liczą się do osiągnięć w grze. Wprowadzone zostaną ulepszenia w usłudze Adventure Sync, aby działała jeszcze lepiej w ruchu i aktywności w pomieszczeniach.

Ale najciekawsze jest to, że wkrótce będzie można uczestniczyć w bitwach rajdowych z innymi graczami online, bezpośrednio z własnego domu. Ulepszone zostaną wirtualne funkcje społecznościowe w grze, aby umożliwić graczom pozostawanie w kontakcie, gdy nie mogą się spotkać w prawdziwym życiu. Wkrótce będziesz mógł współpracować ze znajomymi i brać udział w bitwach rajdowych w Pokémon GO w zaciszu własnego domu.

Wszystkie dzisiejsze nowości są dodatkiem do zmian wprowadzonych przez Niantic w Pokémon GO na początku tego miesiąca, które skupiały się również na dostosowaniu rozgrywki do życia w czasach COVID-19.

Więcej informacji na temat zmian w Pokémon GO, portalach Ingress i  Harry Potter: Wizards Unite  znajdziesz na oficjalnym blogu Niantic.

źródło: Pokemon Live via 9TO5Mac