OnePlus 8 Series zadebiutuje już 14 kwietnia

Już we wtorek 14 kwietnia 2020 roku o godzinie 17.00 zostanie zaprezentowana nowa gama produktów OnePlus 8 Series.

OnePlus 8 Series Launch Event 14.04.2020 r. godz. 17.00

OnePlus przygotowuje się do wprowadzenia najnowszego flagowego zestawu swoich urządzeń z serii OnePlus 8. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, które wskazywały na premierę w połowie kwietnia, firma ogłosiła właśnie, że ​​zaprezentuje swoje nowe telefony 14 kwietnia 2020 roku podczas wydarzenia online, które będzie transmitowane na żywo na YouTubie o godzinie 17.00 czasu polskiego.

Słyszeliśmy już sporo plotek o nowej generacji OnePlus, w tym specyfikacje sprzętowe, możliwe opcje kolorów i zdjęcia ekranu smartfona OnePlus 8 z „dziurką” na przednią kamerę. Mówi się, że wysokiej klasy OnePlus 8 Pro ma bezprzewodowe ładowanie 30 W, stopień wodoszczelności i ochrony IP68 i wyświetlacz 120 Hz, co byłoby ekscytującą nowością dla telefonu OnePlus.

OnePlus podzielił się również pewnymi skrawkami informacji na temat nowych urządzeń: „Dzięki serii OnePlus 8 z przyjemnością przedstawiamy naszą najpotężniejszą i najpiękniejszą serię smartfonów, łączącą niesamowitą szybkość sieci 5G ze specjalnie zaprojektowanymi wyświetlaczami o wysokiej częstotliwości odświeżania”.

Może Cię zainteresować także:

To dodatkowo potwierdza, że ​​możemy spodziewać się ekranu o wysokiej częstotliwości odświeżania, a obsługa nowej generacji sieci komórkowej 5G jest niemal oczywistością w przypadku większości nowo wydawanych flagowych modeli smartfonów w tym roku.

Wydarzenie można będzie oglądać online na stronie internetowej wydarzenia już 14 kwietnia br. o godz. 17.00 czasu polskiego (8 a.m. PST). Możesz także dodać wydarzenie do swojego kalendarza, żeby nie zapomnieć włączyć transmisji!

Transmisja dostępna także na YouTubie – możesz oglądac w poniższym playerze:

źródło: OnePlus