Storytel z dostępem do wszystkich audiobooków na 30 dni za darmo

Usługa Storytel dostępna jest teraz w superpromocji, w ramach której możesz bezpłatnie słuchać audiobooki z bogatej biblioteki serwisu przez 30 dni.

Storytel 30 dni za darmo

Kolejny serwis uruchamia specjalną ofertę dla osób, które chciałyby wypróbować usługę dostępu do bogatej biblioteki audiobooków w języku polskim. Teraz możesz testować Storytel przez 30 dni za darmo!

Storytel to pierwsza na świecie cyfrowa usługa abonamentowa, umożliwiająca streaming audiobooków na telefonach i tabletach. Aby z niej skorzystać, należy zarejestrować się w serwisie Storytel i pobrać darmową aplikację (na platformy iOS, Android).

Mechanizm działania usługi zbliżony jest do serwisów takich jak Netflix lub Spotify – użytkownik płaci stały miesięczny abonament i może słuchać audiobooków bez żadnych ograniczeń. Książki udostępniane są na jego urządzeniach strumieniem w formacie mp3. Aby móc słuchać audiobooków będąc poza zasięgiem sieci, użytkownik może przechowywać książki w trybie offline.

Może Cie zainteresować także:

Empik Premium na 60 dni za darmo dla wszystkich

Jak skorzystać z darmowego miesiąca w Storytel?

Wystarczy zarejestrować się, pobrać aplikację mobilną i słuchać bez ograniczeń przez miesiąc. Należy pamiętać, że jeśli nie zrezygnujesz przed upływem darmowego okresu, dostęp na kolejny miesiąc 34,90 zł. Zrezygnować można w dowolnym momencie okresu próbnego.

W katalogu tytułów Storytel znajdziesz większość wydanych audiobooków na świecie i Polsce. Wśród gatunków jest cały przekrój literatury, kryminały, biografie, romanse, literatura piękna i wiele więcej!

Aplikacja została uruchomiona w 2005 roku i od tego czasu wysłuchano lub przeczytano za jej pośrednictwem przeszło 53 mln audiobooków i e-booków! W ciągu ostatnich czterech lat roczna stopa wzrostu Storytel utrzymywała się na poziomie 62% i nadal rośnie z roku na rok. Aktualnie posiada ponad 700 tysięcy użytkowników.

Zrzuty ekranu z aplikacji Storytel
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Storytel

Aplikację pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Więcej informacji znajdziesz na stronie promocyjnej usługi.