Darmowy dostęp Pornhub Premium dla wszystkich do 23 kwietnia

Pornhub w ramach akcji StayHomeHub udostępnia wszystkim użytkownikom serwisu możliwość skorzystania z bezpłatnej subskrypcji Premium do 23 kwietnia 2020 roku.

StayHomeHub - pomóż w zatrzymaniu epidemii koronawirusa z darmowym dostępem Pornhub Premium
StayHomeHub – pomóż w zatrzymaniu epidemii koronawirusa z darmowym dostępem do Pornhub Premium

Na tę ofertę nie trzeba było długo czekać – jeden z najpopularniejszych serwisów z filmami dla dorosłych Pornhub uruchomił specjalną promocję dla wszystkich użytkowników serwisu, w ramach której można bezpłatnie korzystać z dostępu do wszystkich przywilejów konta Premium.

StayhomeHub (czyli parafraza hashtagu #StayHome – #ZostańWDomu), to specjalna oferta w ramach akcji Pornhuba na rzecz zatrzymania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa na świecie.

Zobacz także: Koronawirus rozgrzewa serwery Pornhuba do czerwoności

Z promocji można skorzystać do 23 kwietnia 2020 roku. Aby aktywować bezpłatną subskrypcję premium należy na specjalnej stronie serwisu StayHomeHub oświadczyć, że zgadzamy się na przestrzeganie kwarantanny domowej , aby oglądać filmy Premium za darmo lub oświadczyć, że będziemy zachowywać bezpieczną odległość i regularnie myć ręce.

Pomóż w zatrzymaniu epidemii oglądając Pronhub Premium (promocja)

Po zaznaczeniu oświadczeń wykres na stronie się spłaszczy, obrazując, jak dzięki bezpiecznym zachowaniom może zmniejszyć się liczba zakażeń w czasie.

Darmowy dostęp do Pornhub Premium

Następnie należy się zarejestrować lub zalogować – owi użytkownicy, którzy nie mieli jeszcze subskrypcji Premium nie muszą podawać żadnych danych karty płatniczej. Wcześniej, darmowy okres próbny na 7 dni wymagał podania takich danych,

Jakie są korzyści subskrypcji Premium na Pornhubie?

Dostęp Premium umożliwia oglądanie ekskluzywnych filmów dla dorosłych w rozdzielczości 1080p, bez reklam i z szybszym odtwarzaniem. Nowe filmy HD są darmowe każdego dnia i dostępne w bibliotece ponad 13 tys. pełnych filmów DVD. Przeglądanie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, a pobieranie zawsze odbywa się w najwyższej prędkości.

Oczywiście dostęp jest bezpieczny i poufny, a użytkownicy mają dostęp do obsług klienta 24 godziny na dobę.

Taka akcja z pewnością przyczyni się do tego, że sporo osób zostanie w domu :)
Miłego oglądania!