Orange Flex przez miesiąc za 1 zł dla nowych klientów

Orange przygotowało specjalną ofertę promocyjną dla nowych klientów każdego planu w Orange Flex – miesiąc korzystania za 1 zł.

Orange Flex – chłopak ze smartfonem w ręku siedzi na kanapie z psem w pokoju

Orange Flex to Twój Plan komórkowy w aplikacji, bez zobowiązań. Wszystko zrobisz bez wychodzenia z domu – przeniesiesz numer od swojego operatora lub wybierzesz sobie nowy.
W aplikacji zmienisz Plan, przekażesz znajomym GB i dodasz pakiety – kiedy chcesz i gdzie chcesz. Czyli że na kanapie? Wiadomo.

Teraz z kodem FLEX masz Orange Flex za 1 zł przez pierwszy miesiąc. Co ważne, promocja dotyczy każdego z planów. Prawdziwe #chceszmasz bez ruszania się z mieszkania czy domu.

W intuicyjnej aplikacji znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Możecie zmieniać swój plan komórkowy, dodawać pakiety a nawet dzielić się GB ze znajomymi jednym kliknięciem. Do tego aktywujecie Video i Music Pass, aby korzystać z najpopularniejszych serwisów bez zużycia GB. Wszystko bez długoterminowych umów. W myśl zasady #chceszmasz.

W obecnej sytuacji, z którą przyszło się nam wszystkim zmierzyć, Orange Flex to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo. Aby przenieść numer do Orange Flex, nie trzeba wychodzić z domu,. Wystarczy kilka minut na kanapie… i gotowe. Warto pamiętać o eSIM, z którego skorzystacie na wybranych modelach telefonów i zegarków.

Darmowy Video Pass dostępny jest także na 14 dni dla klientów Orange Flex. Dzięki niemu, będziecie mogli nadrobić seriale, czy urządzić filmowy maraton bez zamartwiania się o transfer danych. Jak aktywować? Wchodzicie do aplikacji Orange Flex. W zakładce Video Pass znajdziecie opcję: 14 dni za 0 zł. Klikacie, zatwierdzacie wybór i korzystacie! Jeśli mieliście już wcześniej Video Pass w opcji 1, 7 lub 30 dni to ważność Waszego pakietu zostanie wydłużona.

Passy w Orange Flex

Szczegóły i regulamin promocji znajdziecie na stronie www.flex.orange.pl/promocje.

30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

źródło: informacja prasowa