„Ghost in the Shell: SAC_2045” zobaczymy już 23 kwietnia

Rok 2045, czas upadku globalnego kapitalizmu. Elitarna japońska jednostka – Sekcja 9 – rozpoczyna serię tajnych cyberoperacji.

„Ghost in the Shell: SAC_2045” (Netflix, 2020)

Kenji Kamiyama i Shinji Aramaki stworzyli Ghost in the Shell: SAC_2045, przełomową wizję science fiction osadzoną w niedalekiej przyszłości. Rok 2045. Elitarna Sekcja 9 dowodzona przez majora-cyborga Motoko Kusanagiego znów staje do walki z cyberprzestępczością.

Oryginalny serial anime Netflix „Ghost in the Shell: SAC_2045” pojawi się w serwisie streamingowym już 23 kwietnia 2020 roku.

Oprócz finalnej daty premiery, Netflix pokazał także kolejny zwiastun swojej interpretacji klasycznej mangi aytorstwa Masamune Shirowa. DO tej produkcji należy podejść z dystansem, szczególnie jeśli nie masz nic przeciwko odejściu od tradycyjnej animacji na rzecz 3DCG.

Sprawdź także: „Ghost in the Shell” to bardziej cyberpozory niż cyberpunk, ale…

Najnowszy zwiastun Ghost in the Shell: SAC_2045, zapowiada serial jako swoistą trasę koncertową. Major, Batou i inni wracają do Sekcji 9, aby stawić czoła „posthumanom” nastawionymi na zakłócanie porządku społecznego. Tak jak poprzednio, dla wielu styl 3DCG będzie w porządku, a inni uznają to za świętokradztwo.

Obejrzyj najnowszy zwiastun serii „Ghost in the Shell: SAC_2045”:

 

Jeśli jednak uda Ci się nabrać dystansu, aby zaakceptować nowy styl artystyczny, może to być miłe oderwanie się od chaosu prawdziwego świata.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska