Dołącz do społeczności odkrywców w apce Geocaching®

Dołącz do największej na świecie społeczności poszukiwaczy skarbów dzięki oficjalnej aplikacji Geocaching® z najlepszym zestawem narzędzi do geocachingu.

Geocaching®

To naprawdę niezłe znalezisko. W zarośniętym bluszczem parku, w rurze zaraz za fontanną, na dorosłych miłośników cyfrowego poszukiwania skarbów czeka ukryte małe, plastikowe pudełko. Wewnątrz znajduje się długopis i dziennik, w którym ślad po sobie zostawiają wszyscy odkrywcy. „Choco” skrytkę udało się znaleźć w zeszłym tygodniu, tak samo jak „Cartboyowi”. Oboje są użytkownikami popularnej aplikacji o nazwie Geocaching®.

Dzieci szukają słodyczy tylko w Wielkanoc — Ty możesz bawić się w geocaching przez cały rok. Zdziwisz się, jak wiele sprawi Ci to frajdy. Pobierz aplikację, zaloguj się i ruszaj na wędrówkę po mieście.

Zapomnij jednak o koszykach ze słodkościami od wielkanocnego zajączka. Nagrodą za znalezienie jednej z wielu geocachingowych skrytek rozsianych po całym świecie są chwała i honor. Aby je zdobyć, wystarczy powiadomić o swoim sukcesie społeczność odkrywców.

Zobacz także:

Podróżujesz w pojedynkę? Oto aplikacje na samotne wyprawy!

3 kroki do rozpoczęcia przygody

  1. Utwórz konto online lub w aplikacji Geocaching®, żeby zobaczyć mapę skrytek w pobliżu.
  2. Znajdź skrytkę – użyj aplikacji, aby przejść do skrytki w pobliżu. Nie zapomnij zabrać ze sobą czegoś do pisania!
  3. Podziel się swoją przygodą – kiedy już znajdziesz skrytkę, zostaw swój podpis z datą. Następnie odłóż skrytkę tam, gdzie ją znalazłeś(aś), a później podziel się swoją przygodą na stronie.

Oprócz tego poznasz nieznaną do tej pory stronę swojego miasta — poszukiwania bez wątpienia zaprowadzą Cię do nowych, nieodkrytych jeszcze przez Ciebie miejsc.

Zrzuty ekranu z aplikacji Geocaching®
Zrzuty ekranu z aplikacji Geocaching®

Aplikację Geocaching® pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play