Bank Millennium udostępnił płatności Garmin Pay

Klienci Banku Millennium mogą już korzystać z Garmin Pay. To bezpieczne, wygodne i bezstykowe płatności, realizowane za pomocą sportowego zegarka Garmin, wyposażonego w technologię NFC.

Płatności Garmin Pay w Banku Millennium

Z Garmin Pay można korzystać bez dostępu do internetu i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Usługa dostępna jest dla posiadaczy kart Visa Banku Millennium.

Jej uruchomienie jest bardzo proste. Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację Garmin Connect™, w aplikacji rozwinąć listę dostępnych zegarków, wyszukać swój model i połączyć go z aplikacją. Następnie pozostaje już tylko dodać kartę Visa w aplikacji i utworzyć hasło.  Po dodaniu karty w aplikacji Garmin Connect™ dane karty płatniczej są chronione, a oryginalny numer karty zostaje zastąpiony tokenem.

Dodawanie, usuwanie i blokowanie kart możliwe jest w aplikacji Garmin Connect™. Użytkownik usługi może podłączyć do usługi aż 10 kart płatniczych. Płatności nie wymagają dostępu do internetu i smartfona. Potrzebne są one jedynie podczas rejestracji karty.

Zobacz także:

Fitbit Pay oraz Garmin Pay dostępne także w Alior Banku

Usługa jest dostępna w zegarkach Garmin z serii: Fenix 6, Venu, Vivoactive 4, Vivomove 3, Legacy Saga, Legacy Hero, tactix Delta, Approach S63, D2 Delta, MARQ, Vivoactive 3, Fenix 5 Plus, oraz w wybranych modelach Forerunner.

źródło: informacja prasowa