W SkyCash doładujesz także konta w serwisach rozrywkowych

Czy wiesz, że przez aplikacje SkyCash możesz kupić film na CDA, doładować konto  w PlayStation Plus lub XboxLive czy Steamie?

Skycash #ZostańWDomu

Jeśli siedzisz w domu jak większość Polaków w ramach akcji #ZostańWDomu i nie wiesz, jak spędzić ten czas, to w SkyCash masz do wyboru kilka ciekawych propozycji – wszystkie możesz opłacać w jednym miejscu.

Dzięki aplikacji mobilnej SkyCash wykupisz lub zasilisz między innymi swoje konto na CDA Premium, Steam, XboxLive, PlayStation Store lub PlayStation Plus.

Na CDA Premium możesz obejrzeć filmy, na które nie było wcześniej czasu. To idealny moment na nadrobienie zaległości w tytułach filmowych i serialowych. W SkyCash w prosty sposób kupisz doładowanie na 30 lub 90 dni, zyskując dostęp do katalogu tysięcy filmów, seriali i bajek.

Jeśli wolisz pograć na komputerze, dołącz do społeczności Steam i sprawdź najlepsze miejsce do grania, omawiania i tworzenia gier. Dostęp do prawie 30 000 gier, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Gry wysokobudżetowe, niezależne i wszystkie pomiędzy. W apce możesz kupić doładowanie portfela Steam, aby zdobywać kolejne osiągnięcia. W SkyCash dostępne są doładowania o wartości: 25, 40, 70 oraz 150 zł.

Płatność za parkowanie w SkyCash jeszcze wygodniejsza

Gracze sami najlepiej wiedzą, jakie tytuły nie mogą umknąć ich uwadze. Dzięki doładowaniom możesz pobierać nowe gry lub korzystać z niedostępnych wcześniej funkcji. 

Abonament Xbox Live Gold dostępny na 3 lub 12 miesięcy to przepustka do doskonałej rozrywki – bez konieczności posiadania karty kredytowej. Dzięki subskrypcji możesz otrzymać za darmo nawet 4 gry miesięcznie na Xbox One (w tym dwie na Xbox 360) – to aż 12 dodatkowych gier w przeciągu 3 miesięcy.

Co tydzień możesz skorzystać ze zniżek w cyfrowym sklepie Xbox – nawet do 75% taniej. Zaangażuj swoich znajomych korzystając z doskonałego trybu gry wieloosobowej poprzez Xbox Live. XBox LiveXBOX GOLD na 12 miesięcy kosztuje 249 zł, a XBOX GOLD na 3 miesiące 79 zł. Za oba możesz zapłacić bez używania karty przez SkyCash,

Jeśli jesteś zwolennikiem PlayStation – mając SkyCash możesz w łatwy sposób zostać członkiem PlayStation® Plus lub szybko i wygodnie doładować swój portfel PSN. Niezależnie od tego czy chcesz rywalizować ze znajomymi, czy rzucać wyzwanie innym graczom, to miejsce, w których chcesz być. PlayStation® Plus na 90 dni kosztuje tyle samo co w sklepie PlayStation Store – 100 zł, a na 365 dni 240 zł.

A jeśli musisz wyjść z domu – pamiętaj, że najlepiej skorzystać z bezdotykowych opcji płacenia, np. za parkowanie, zakup biletów, zamówienie iTaxi, czy przejazdy autostradą AmberOne A1.

Aplikację SkyCash pobierzesz ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa