CANAL+ odkoduje kanały i kolekcję Kino Świat

Platforma CANAL+ odkoduje dostęp do wyższych pakietów TV i kolekcji filmowej dla swoich abonentów – liczba i rodzaj kanałów zależy od posiadanego pakietu.

CANAL+ #ZostanWDomu

Platforma CANAL+ chce również umilić swoim abonentom czas spędzany w domu i odkoduje dla nich dostęp do kanałów z wyższych pakietów telewizyjnych lub kolekcji filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat, w zależności od posiadanego przez abonenta pakietu.

Kanały będą dostępne w tzw. „otwartym oknie” bez dodatkowych opłat od dziś do końca marca tego roku, a kolekcja filmów od jutra do końca marca.

Dzięki „otwartemu oknu” abonenci zyskają dostęp do wielu nowych kanałów z filmami i serialami, dokumentami, informacjami czy treściami dla najmłodszych. W kolekcji Kino Świat będzie można natomiast znaleźć propozycje filmowe z wielu różnych gatunków – m.in. komedie, filmy familijne czy filmy akcji.

Zobacz także: 

W Orange VOD wybrane filmy za 1 zł aż do 12 kwietnia

Co otrzymają posiadacze poszczególnych pakietów?

  • abonenci z pakietem Entry+ otrzymają dostęp do 22 kanałów z wyższego pakietu Start+ (m.in. 2 kanałów dziecięcych, 3 informacyjnych, 6 filmowych, 11 tematycznych)
  • posiadacze pakietu Start+ do 37 kanałów z wyższego pakietu Comfort+ (m.in. 7 kanałów dziecięcych, 6 filmowych, 3 informacyjnych, 21 tematycznych),
  • klienci z pakietem Comfort+ dopełnienie do pakietu Extra+ (m.in. 5 kanałów dziecięcych, 12 filmowych, 19 tematycznych),
  • abonenci z pakietem Extra+ i wyższymi od jutra otrzymają dostęp do kolekcji 20 filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat (jeśli nie mają jej już w ofercie) w usłudze nc+ GO TV na dekoderze lub na dowolnym urządzeniu dzięki nc+ GO. Już jutro w kolekcji pojawią się kolejne nowe tytuły.

„Sala samobójców. Hejter” dla klientów Platformy CANAL+

CANAL+ zaprasza również wszystkich abonentów na kolejne premiery prosto z kina. Zaledwie dwa tygodnie po premierze kinowej abonenci Platformy CANAL+ będą mogli zobaczyć najnowszy film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” – bez wychodzenia z domu. Już dziś wieczorem film będzie dostępny do wypożyczenia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 25 zł.
#Zostańwdomu z CANAL+

W filmie „Boże Ciało” Komasy 20-latek udaje księdza – zobacz zwiastun

Otwarte okno na kanały nie dotyczy oferty ITI Neovision SA w Orange.

źródło: informacja prasowa