Allegro Smart! teraz za darmo dla wszystkich przez miesiąc!

Allegro sfinansuje darmowe dostawy dla wszystkich w ramach usługi Allegro Smart!, aby wesprzeć Polaków w obecnej sytuacji w kraju.

Kobieta korzystająca z Allegro Smart! na smartfonie

Przez miesiąc każdy będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw w Polsce za pośrednictwem usługi Allegro Smart!. Wesprze to w zakupach przez internet osoby, które zostają w domu i unikają zatłoczonych miejsc w czasie pandemii. Koszt darmowych dostaw zostanie pokryty przez Allegro.

Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych – powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

W tym krytycznym okresie najbliższych kilku tygodni pokryjemy koszty dostaw. Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk. Po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia. Wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących.

W związku z obecną sytuacją w kraju i apelami o pozostanie w domach i unikanie dużych skupisk ludności Allegro wprowadza ułatwienia:

  • do 18 kwietnia, wszyscy klienci będą mogli za darmo włączyć dostawy z Allegro Smart! na miesiąc,
  • po zakończeniu darmowego okresu usługa wygaśnie automatycznie, bez pobierania jakichkolwiek opłat,
  • Allegro chce w ten sposób pomóc robić zakupy przez internet osobom pozostającym w domu.

W marcu InPost dostarczy paczkę w weekend za darmo!

Od teraz do 18 kwietnia wszyscy klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych dostaw zakupów z Allegro za pomocą Allegro Smart!. Klienci mogą aktywować pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę internetową usługi lub po prostu w trakcie zakupów.

Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską na terenie całej Polski.

Darmowe dostawy Allegro Smart! dla wszystkich przez miesiąc do 18 kwietnia 2020 r.

Aktualni klienci Allegro Smart! będą również korzystać z darmowych dostaw w tym okresie – ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o jeden miesiąc.

Od teraz w Allegro Smart! kurier przyniesie paczkę za darmo

Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro Smart! są odpowiednio oznaczone. Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze został zniesiony na czas trwania akcji. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat czy zachęt do jej wykupienia.

źródło: Allegro