Play też odkodowuje kanały do końca marca!

Play przygotował niespodziankę dla tych, którzy muszą zostać w domu. Pakiety Extra oraz Kids, w sumie 40 kanałów, będą odkodowane do końca marca dla wszystkich posiadających dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV.

40 odkodowanych kanałów w Play NOW do końca marca!

Zamknięte kina, teatry czy muzea ograniczają dostęp do kultury i rozrywki. Z kolei zamknięcie szkół i placówek oświatowych stanowi wyzwanie dla wielu uczniów i ich rodziców, którzy będą musieli zorganizować bezpieczne aktywności swoim dzieciom. Play wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów wprowadza „otwarte okno” dla dwóch popularnych pakietów.

Otwarty, darmowy dostęp do kanałów z pakietu Extra oraz Kids obejmie każdego klienta, który ma dostęp do PLAY NOW w swoim abonamencie telekomunikacyjnym lub PLAY NOW TV, która jest  ofertą z urządzeniem TV BOX. To dodatkowe 40 kanałów, które bez dodatkowych opłat można oglądać od 12 do 31 marca bieżącego roku.

Pakiet Extra to mnóstwo kanałów rozrywkowych dostarczających treści na najwyższym poziomie. Wśród nich można znaleźć popularne stacje z grupy BBC (BBC Earth, BBC First, BBC Brit oraz BBC World News), A+E (Polsat Crime+Investigation, H2 History, Lifetime) czy VIACOMCBS (Polsat Comedy Central Extra, MTV Live HD). Oczywiście w pakiecie nie zabrakło też kanałów oferujących popularne seriale – AXN, AMC, Epic Drama, Sci Fi czy 13 Ulica. Fanów sportu (w tym tego wirtualnego) oraz motoryzacji powinny ucieszyć Extreme Sports Channel, Ginx Esports TV oraz Motowizja. Poza tym do dyspozycji użytkowników operator oddaje też bogatą bibliotekę filmów, seriali, programów w bibliotece Paramount Play.

Pakiet Kids z kolei powinien ucieszyć wszystkie dzieci i ich rodziców. W jego skład wchodzą kanały emitujące bajki i programy edukacyjne dla wychowanków w każdym wieku. Można tu znaleźć najpopularniejsze płatne kanały dziecięce Nickelodeon, Cartoon Network i Nick Jr. Poza nimi w pakiecie znajdują się także Baby TV, Polsat JimJam, Duck TV, Da Vinci, Boomerang oraz  BBC CBeebies.

Orange daje wszystkim 10 GB i odkodowane kanały, żeby zostać w domu

Osoby, które po 31 marca będą jeszcze chciały oglądać treści z pakietów Extra i Kids będą miały możliwość skorzystania z okresu próbnego, który wynosi 90 dni w usłudze PLAY NOW TV i 30 dni w PLAY NOW.

Z PLAY NOW można korzystać poprzez aplikację na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android, przez niedawno odświeżony portal na stronie www.playnow.pl, dekodery PLAY NOW TV BOX, a także telewizory i przystawki telewizyjne z systemem AndroidTV. Dodatkowo, co ważne, korzystanie z PLAY NOW za pośrednictwem Internetu od Play nie pomniejsza pakietu danych.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa