Orange daje wszystkim 10 GB i odkodowane kanały, żeby zostać w domu

Ze względu na to, że większość osób pracuje lub pozostaje w domu Orange oferuje wszystkim swoim klientom darmowy pakiet 10 GB i odkodowane kanały telewizyjne do końca marca!

Orange - dziś zdalnie

Ze względu na zagrożenie koronawirusem Orange chce choć trochę ułatwić życie swoim klientom. Chodzi przede wszystkim o łatwiejszy kontakt z bliskimi oraz więcej czasu, który będziemy spędzali w domu.

Od piątku 13 marca 2020 roku wszyscy klienci indywidualni ofert abonamentowych i prepaid mogą otrzymać dodatkowe, darmowe 10 GB na internet. Pakiet będzie ważny w Polsce, do 31 marca 2020 roku.

Darmowy pakiet aktywujecie wysyłając bezpłatny SMS o treści 10GB na numer 80820.

Dodatkowo, do końca marca wszyscy klienci telewizji kablowej Orange TV będą mieli odkodowane ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego. Najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana na kanałach CANAL+ będzie także odkodowana dla wszystkich abonentów Telewizji Orange.

Orange uruchamia 4 nowe Plany Firmowe z paczkami usług do wyboru

Operator wprowadza także darmową dostawę kurierską umów telekomunikacyjnych (bez i z telefonem) po złożeniu zamówienia na stronie internetowej i przez infolinię.

Szczegóły znajdziesz na specjalnej stronie www.orange.pl/razem, znajdziecie tu również informacje o innych inicjatywach na czas domowej izolacji.

Aktualizacja, 13 marca, godz. 7:35. Pytacie o pakiet 10 GB w Orange Flex i nju. Informuję, że ze względów technicznych/IT nie będzie on dostępny w tych ofertach. Pracujemy nad innymi możliwościami we Flexie. Pozostali już mogą aktywować pakiet.

Może Cię zainteresować także:

Praca zdalna u gigantów technologicznych z powodu koronawirusa

źródło: informacja prasowa