30% zwrotu za bilet komunikacji miejskiej i kolei regionalnych

Visa i SkyCash uruchomiły nową ofertę promocyjną, w ramach której można odzyskać 30% wartości biletu kupionego w aplikacji mobilnej SkyCash.

Promocja 30% zwrotu za bilety w aplikacji SkyCash

Chcesz, aby 30% wartości biletu kupionego w SkyCash do Ciebie wróciła? Zapłać kartą Visa zarejestrowaną w programie Visa Oferty! Po zakończonej podróży otrzymasz zwrot na swoje konto.

Ofertą objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych dostępne w aplikacji SkyCash. Pasażerowie mają do dyspozycji pociągi 9 przewoźników: Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Śląskie, POLREGIO, SKM Trójmiasto, Warszawska Kolej Dojazdowa oraz komunikację miejską w ponad 70 miejscowościach. Jest z czego wybierać i jest gdzie jeździć!

Promocja trwa od 9 d 23 marca 2020 roku.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej?

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swoją kartę Visa na stronie visaoferty.pl, a następnie za pomocą tej samej karty zakupić bilet w aplikacji SkyCash. Po odbyciu podróży środki w wysokości 30% wartości biletu (jednak nie więcej, niż 5 zł) wrócą na konto pasażera.

Płatność za parkowanie w SkyCash jeszcze wygodniejsza

Aplikację SkyCash pobierzesz ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Regulamin oferty SkyCash w Visa Oferty:

Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności na dowolny bilet komunikacji miejskiej lub kolei regionalnej. Oferta jednorazowa, ważna tylko przy płatności kartą w aplikacji mobilnej SkyCash. Lista operatorów komunikacji miejskiej i kolei regionalnych w Polsce honorujących płatności aplikacją SkyCash znajduje się tutaj: https://www.skycash.com/bilety-komunikacji-miejskiej-w-telefonie/. Maksymalny jednorazowy zwrot pieniędzy wynosi 5 zł. Oferta jest dostępna tylko na terenie Polski. Organizatorem oferty jest SkyCash. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.

źródło: SkyCash